Forum Temperatury, wykresy, płodność Dobry termometr owulacyjny
Odpowiedz

Dobry termometr owulacyjny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Edyciak Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polećcie mi proszę, dobry termometr owulacyjny. Chodzi mi o konkretny model i firmę. Muszę od nowego cyklu mieć jakiś dobry.

10 dpo II kreski
    14 dpo beta HCG 506 mIU/ml
    17 dpo beta HCG 1630 mIU/ml
    4t+6 (21 dpo) pęcherzyk ciążowy 4,33mm 😄
    20.05. jest serduszko 😍 (7t+4)
    09.06. następna wizyta
    22.06 USG genetyczne (12+2)

Letrox, Clexane, Luteina, Symvital mama, D3, Wit. C

2nn3rjjgh9dgn8bc.png
  • Susanne Autorytet

Wysłany: 6 marca, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Polećcie mi proszę, dobry termometr owulacyjny. Chodzi mi o konkretny model i firmę. Muszę od nowego cyklu mieć jakiś dobry.
    Edyciak, kupilas cos? Ja sie wlasnie na przyszły cykl.nastawiam na nowy termometr i tez juz sama zglupialam

Learn to trust the journey, even when you don't understand it.

od 10/2019
    mutantka: MTHFR 1298A>C hetero & PAI-1 4G homo
    PCOS
    30/05/2020
    Estradiol 28 pg/ml (20-90)
    23/12/2019
    TSH 3,707 uIU/ml (0,350- 4,940) 📈
    FT3 3,42 pg/ml (1,71 - 3,71)
    FT4 1,03 ng/dl (0,7 - 1,48)
    antyTPO 0,57 IU/ml (0,00-5,61)
    antyTG 1,01 IU/ml (0,00-4,11)
    Homocysteina 9,83 umol/l (4,44-13,56) 📈
    Transferyna 257 mg/dl (200-260)
    Witamina B12 305 pg/ml (189-883) 📉
    Kwas foliowy 9,17 ng/ml (4,60-18,70) 📉
    Żelazo 21,5 umol/l (9,0-30,4)
    Ferrytyna 35,55 ng/ml (4,63-204,00) 📉
    HSG, krzywe, hormony w nowym cyklu 🤞
    dieta z niskim IG (od 05.2020)
    suplementy (Wit. C, A, E, D, B12, B6, Cynk, Żelazo, Selen, Kwas foliowy, Omega 3-6-9, kolagen)
    siemie lniane | czarnuszka | joga 🧘‍♀️

ON:
    5/06 badanie nasienia

I'm closer than I was yesterday 🎈
  • Kaziaa Koleżanka

Wysłany: 29 marca, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kardioline taki różowy i sobie chwalę. Najważniejsze żeby używać stałe tego samego i nie zmieniać. Mój wskazuje do dwóch miejsc po przecinku i ma fajną elastyczna cienka końcówkę więc nie mam problemu z aplikacją.

Ja:
    24 lata
    PCOS
    DHEA-SO4 ↑430
    Nieregularne miesiączki (cykl >50 dni)
    Brak jajeczkowania

Mąż:
    29 lat
    II.2020 Morfologia 3%
    IV.2020 Morfologia 1%

Starania X.2019
  • Annn90 Przyjaciółka

Wysłany: 4 kwietnia, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja używam LADY-COMP Baby. No jest to spory wydatek ale ja jestem bardzo zadowolona z niego 🤗
    Jak macie ochotę to poczytajcie troszkę 😁
    https://www.ladycomp.pl/

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.