Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dobry termometr owulacyjny
Odpowiedz

Dobry termometr owulacyjny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 lutego 2020, 14:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polećcie mi proszę, dobry termometr owulacyjny. Chodzi mi o konkretny model i firmę. Muszę od nowego cyklu mieć jakiś dobry.

• Susanne Autorytet

Wysłany: 6 marca 2020, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Polećcie mi proszę, dobry termometr owulacyjny. Chodzi mi o konkretny model i firmę. Muszę od nowego cyklu mieć jakiś dobry.
    Edyciak, kupilas cos? Ja sie wlasnie na przyszły cykl.nastawiam na nowy termometr i tez juz sama zglupialam

Free Spirit 🧘‍♀️
    mutantka: MTHFR 1298A>C hetero & PAI-1 4G homo
    HSG ✔ | podejrzenie PCOS | walka o owu |TSH 📈 L-Thyroxin

next: stymulacja CLO + Ovitrelle

ON:
    parametry nasienia podstawowe ✔

I am choosing to believe the future can still be beautiful. 🎈
  • Kaziaa Przyjaciółka

Wysłany: 29 marca 2020, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kardioline taki różowy i sobie chwalę. Najważniejsze żeby używać stałe tego samego i nie zmieniać. Mój wskazuje do dwóch miejsc po przecinku i ma fajną elastyczna cienka końcówkę więc nie mam problemu z aplikacją.

Starania od X.2019
    10.08.2020 ⏸️
    11.08.20 bHCG 30,75 ❤️
    13.08.20 bHCG 116,9 :)
    🤰Okruszku, zostań z nami ♥️
    oar8yx8d57cjppf5.png
  • Annn90 Ekspertka

Wysłany: 4 kwietnia 2020, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja używam LADY-COMP Baby. No jest to spory wydatek ale ja jestem bardzo zadowolona z niego 🤗
    Jak macie ochotę to poczytajcie troszkę 😁
    https://www.ladycomp.pl/

12.2019 - HSG - drożne jajowody
    4.2020 - AMH 4,36 ng/ml
    1.07.2020 - 1 IUI 🍷
    26.08.2020 - 2 IUI 🍷
    24.09.2020 - 3 IUI 🍷
    23.10.2020 - 4 IUI 🍷

InviMed Wrocław 🍀
    9.01.2021 - wizyta w klinice niepłodności 🍀
    26.01.2021 - kolejna wizyta w klinice 🍀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego