X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Doradźcie!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki spójrzcie na mój wykres .. czy sądzicie ze ovu mógł źle wyznaczyć owulacjie i mogła być później ?

  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie wydaje sie ze owu powinno byc 23 dnia cyklu. takie jest moje zdanie, ale jestem jeszcze malo doświadczona więc nie chce wprowadzić Cie w błąd.

    Ania

  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To samo mi napisała "przyjaciółka " z forum.. kurde no nic pozostaje mi czekać ..

  • Trapa Przyjaciółka
    Postów: 91 30

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki :**

    Ania

  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ