X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Druga kreska czy wyobraźnia?
Odpowiedz

Druga kreska czy wyobraźnia?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hypatia Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dzisiaj rano (9dpo) zrobiłam test Check&Go, wydawało mi się, że jest jedna kreska, ale parę minut później (15-20) rozebrałam go i sama już nie wiem, czy to moja wyobraźnia czy naprawdę tam widać cienką słabą kreskę? Mąż mówi, że też ją widzi. Wczoraj rano też zrobiłam test (Pink) i pojawiła się taka sama kreska, ale nie wiem po jakim czasie bo zobaczyłam ją dopiero po powrocie z pracy (więc test uznaję za nieważny). Ale ten dzisiejszy mi nie daje spokoju. Jutro rano pojadę na Betę. Dziewczyny jak wam się wydaje jest coś na tym teście czy sobie uroiłam? :)
    http://zapodaj.net/912ab932f7f68.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2016, 11:21

  • Eniana Autorytet
    Postów: 385 698

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hypatia ja też tam widzę cień cienia, ale nie ma się co nakręcać:/ chcesz szybko wiedzieć to leć na betę i wszystko będzie jasne:)
    Czasem widzimy to co chcemy zobaczyć:) ja już u wszystkich widzę 2 kreski:)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    07.2016 cp zakończona laparoskopowo
    11.2016 poronienie zatrzymane 8tc
    05.2019 👨‍👩‍👧 córka
    07.2022 kolejne starania
    01.2023 poronienie zatrzymane 7tc
    04.2023 cb
    08.2023 cb
    01.2024 15tc 👼 córka io
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 15-20 minutach nie ma co patrzeć na test. Nie wiem, czy masz zalecenie żeby chodzić na betę w 10 dpo, ale jeśli nie to radziłabym poczekać bo nawet do implantacji mogło jeszcze nie dojść. Ale mam nadzieję że wyniki będą pomyślne :)

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam widzę drugą kreskę :) Ale np ja dzisiaj zrobiłam 4 testy i dość wyraźnie wyszła kreska na teście check&go ale po kilku godzinach a na wszystkich innych, nawet bardziej czułych nie wyszło nic. Także nie nakręcam się, bo ponoć ten check&go tak czasami robi, że po czasie robi się krecha i niczego to nie oznacza. Ale jeśli u Ciebie na obu testach jest kreska i wyszła od razu to ja bym się na Twoim miejscu cieszyła :) Ale ja jestem niepoprawną optymistką ;)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • marmi Autorytet
    Postów: 558 399

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hypatia, leciutka jest, ale jest, tzn. ja też ją widzę :)

    Szyszka1 lubi tę wiadomość

    oar8vfxm9pilbm4k.png
  • hypatia Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Czyli sobie nie uroiłam:) jutro zobaczymy co wyjdzie na becie. Ale przez ten dzisiejszy test nie mogę się na niczym skupić:) Jeżyna&Malina a Ty masz który dzień po owu? Miejmy nadzieję że po prostu za wcześnie testowałyśmy a następne testy już pokażą normalne kreski :)

  • Kika5 Przyjaciółka
    Postów: 85 21

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam mocno kciuki, żeby się udało, ale muszę coś napisać. Przy odtatnim cyklu 3 testy pokazały drugą kreskę po dłuższym czasie, a beta wyszła 0,5. Teraz wiem, że trzeba się trzymać ściśle czasu oczekiwania, podanego w ulotce lub robić betę.

    315f2c661565b20785de22754f990710.png
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 1 lutego 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 10 dniu po owu miałąm na check&go drugą kreskę taką jak Twoja, może nawet trochę bardziej wyraźną ale no niestety tylko na tym jednym i to po kilku godzinach ;) Daj znać Hypatia co się okaże za jakiś czas:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • hypatia Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 1 lutego 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety. Beta poniżej 2, czyli nic z tego.

  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 1 lutego 2016, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda! Ja też się raczej nie spodziewam bo temp mi mocno spadła i wszystko wskazuje na to, że to nie jeszcze nie ten cykl;) ale trzymam kciuki za nas obie w kolejnym cyklu!:)

    hypatia lubi tę wiadomość

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hypatia, powtórz betę za dwa dni, wynik nie jest jednoznaczny. Beta u kobiet niezaciążonych powinna wynosić <0,1. Może dopiero fasolka zakiełkowała i wzrasta poziom? Niemniej jednak coś się zadziało. Miałam tak samo w tamtym cyklu, skończyło się niestety ciążą biochemiczną.

  • hypatia Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 3 lutego 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim laboratorium była napisana norma poniżej 2, robiłam dzisiaj test i negatywny, także już nie mam nadziei. W ogóle dziwny mam ten cykl jakiś. No trudno. Następna owulacja wypadnie mi w urlop, więc może w mniej stresujących warunkach się uda :) ale Dzięki za wsparcie:) Szarlotka życzę Ci spokojnych 9 miesięcy :) Jeżyna&Malina ja też trzymam kciuki. Na pewno nam się niedługo uda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2016, 18:48

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie dziękuję bo jeszcze nie potwierdzona betą ;) Wybieram się w Piątek :)
    Trzymam kciuki i życzę powodzenia. Jak będzie urlop to nic tylko działać :)

    hypatia lubi tę wiadomość

  • laila_25 Autorytet
    Postów: 1041 572

    Wysłany: 8 lutego 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja widze cienka kreseczke

    ckai43r82q8wblmu.png
    aniołek 01.02.2016r
  • klaudiak Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki proszę powiedzcie mi o co chodzi z tą beta jak się to wykonuje

  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiak idziesz do laboratorium na pobranie krwi. Betę wykonuje się tak samo jak morfologię, tylko do bety nie musisz być na czczo.

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ