Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Drugi zwariowany cykl- pomocy
Odpowiedz

Drugi zwariowany cykl- pomocy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Zebra Debiutantka
  Postów: 8 0

  Wysłany: 1 czerwca 2017, 11:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Może któraś ma podobne doświadczenia i coś mi podpowie?

  Drugi już cykl mam sytuację, w której po 11 dniach od miesiączki przychodzi druga. Pierwsza normalna, po spadku temperatury, z tym, że po niej znowu rośnie o dwa stopnie, piersi wielkie, ból jajników. Później kolejne krwawienie i normalny (27 dni) cykl.
  Nie wiem co o tym myśleć. Testy w obu cyklach ujemne. Ostawiłam anty 6 mies temu, biorę od tego czasu Duphaston 16-25, owulacja raczej występuje, ale te krwawienia.... Ginekolog twierdzi, że tak może być. Chyba pójdę do innego, ale może coś mi podpowiecie? Z góry dzięki!

  Zebra
 • Katarzyna87 Autorytet
  Postów: 4528 6014

  Wysłany: 19 czerwca 2017, 00:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Idź do innego ginekologa. Możliwe, że to drugie krwawienie, o którym piszesz to nie okres, a niedomaga ciałka albo problemy z progesteronem. Dziwne, że lekarz każe Ci brać Dupka bez badań tego o czym piszesz.

  Lunaris lubi tę wiadomość

  ex2bg7rf9gca70kb.png
  f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego