X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Drugi zwariowany cykl- pomocy
Odpowiedz

Drugi zwariowany cykl- pomocy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Zebra Debiutantka
  Postów: 8 0

  Wysłany: 1 czerwca 2017, 11:48

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Może któraś ma podobne doświadczenia i coś mi podpowie?

  Drugi już cykl mam sytuację, w której po 11 dniach od miesiączki przychodzi druga. Pierwsza normalna, po spadku temperatury, z tym, że po niej znowu rośnie o dwa stopnie, piersi wielkie, ból jajników. Później kolejne krwawienie i normalny (27 dni) cykl.
  Nie wiem co o tym myśleć. Testy w obu cyklach ujemne. Ostawiłam anty 6 mies temu, biorę od tego czasu Duphaston 16-25, owulacja raczej występuje, ale te krwawienia.... Ginekolog twierdzi, że tak może być. Chyba pójdę do innego, ale może coś mi podpowiecie? Z góry dzięki!

  Zebra
 • Katarzyna87 Autorytet
  Postów: 4528 6014

  Wysłany: 19 czerwca 2017, 00:29

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Idź do innego ginekologa. Możliwe, że to drugie krwawienie, o którym piszesz to nie okres, a niedomaga ciałka albo problemy z progesteronem. Dziwne, że lekarz każe Ci brać Dupka bez badań tego o czym piszesz.

  Lunaris lubi tę wiadomość

  ex2bg7rf9gca70kb.png
  f2wljw4z5xlc2pyj.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ