X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Duphaston dawkowanie
Odpowiedz

Duphaston dawkowanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno któraś z was brała dupka, interesują mnie kobietki, które miały dawkę 2x1, żeby podtrzymać ewentualną ciążę w dniach od 16-25 dnia cyklu, moje pytanie brzmi czy on nie wywoływał u was miesiączki? Wczoraj miałam lekkie plamienia a dzisiaj już krwawienie, na ulotce pisze, że w dawkach 2x1 wywołuje miesiączkę i teraz się zastanawiam czy to przypadkiem nie ma ze sobą nic wspólnego..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2016, 22:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dupka sie bierze 3 dni po owulacji zeby ewnetualnie nie zablokowac.Dalej jak bierzesz 10 dni i dostalas w trakcie krwawienia sie robi test z krwi na ciaze, jak negatywny sie odstawia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja była w z Soboty na Niedziele potwierdzona USG, w Poniedziałek dostałam lekkiego krwawienia co kilka godzin. Lekarka kazała mi brać dupka od tego dnia, do 25 dnia cyklu, czyli przez 10 dni. We Wtorek krwawienie się nasiliło i trwa do dzisiaj, dzisiaj jest już mniej dlatego zastanawiam się czy dawka nie miała z tym nic wspólnego. Poczekam te kilka dni i zrobie betę :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ