Dzień Matki w OvuFriend!

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 maja 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum Temperatury, wykresy, płodność Duże wahania temperatur
Odpowiedz

Duże wahania temperatur

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Netka96 Koleżanka

Wysłany: 25 lutego 2018, 09:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Jestem w 5 cyklu po odstawieniu anty. Ten cykl rozpoczął się inaczej niż poprzednie. Od wysokiej temperatury, wahania są bardzo duże. Czy to możliwe żeby dopiero teraz zaczęło coś wychodzić po odstawieniu anty? Któraś z Was może miała podobny problem?

d81d4c1ebc692f3cdceb4d13c8859003.png
  • golonat Ekspertka

Wysłany: 26 lutego 2018, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie masz żadnej infekcji, przeziębienia, czegoś, co mogło wpłynąć na podwyższoną temperaturę "nieginekologicznie"?

• Netka96 Koleżanka

Wysłany: 26 lutego 2018, 22:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic takiego nie czułam... :/

• golonat Ekspertka

Wysłany: 26 lutego 2018, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może masz bardzo ciepło w mieszkaniu?

• Netka96 Koleżanka

Wysłany: 27 lutego 2018, 06:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ostatnio nawet trochę chłodniej, właśnie chyba wykluczyłam wszystko co może mieć wpływ z zewnątrz... No nic, zobaczymy co dalej, może będzie lepiej :)

• m_d_f Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2018, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej fazie cyklu temperatury mogą się wahać i raczej nie ma to jakiegoś wielkiego znaczenia. Ważne, żeby te w drugiej fazie były wyraźnie wyższe i żeby dało się wychwycić moment skoku.

Starania o drugie dziecko
    2 lata starań/cykle 24-26 dni/ owu 10-11 dc/ fl 14-15 dni

Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami - listopad 2018 (25 cs)
    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    LH:FSH poniżej 0,6
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    Wysoka homocysteina
    TSH 3,880 uIU/ml (lipiec 2018) -> 1,3 uIU/ml (październik 2018)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018)
  • Ayrin Debiutantka

Wysłany: 10 lutego, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ciekawe, u mnie podobnie: pierwsze kilka cykli bylo na bardzo niskiej temperaturze (~36.2-36.4) w fazie folikularnej, wyraznym wzroscie po owulacji i tak az do konca cyklu, roznice bardzo wyrazne. A od mniej wiecej 6 cyklu, cykle startuja od wysokiej temperatury (36.7), ktora skacze w fazie folikularnej gora-dol. Po owulacji poziom temperatury jest wciaz wyzszy niz w pierwszej fazie, ale nizszy niz we wczesniejszych cyklach w tej samej fazie.

Jednoczesnie robilam tez badania hormonalne i 3 miesiace po odstawieniu anty zaczynalam od baaardzo niskich wartosci LH i FSH (niskie oraz stosunek 0.54, ginekolog i endokrynolog skomentowali ze jak u malej dziewczynki), ktore dopiero teraz (8cykl) podskoczyly (wyzszy poziom, stosunek 0.74).

Generalnie mowiono mi, ze organizm wraca do normy po anty okolo po okolo 3 cyklach, w necie czytalam ze minimum 6, a u mnie to chyba dopiero sie rozkreca na poziomie ~8 miesiaca ;) Wiec obserwuje dalej a kolejne badania za 3 miesiace.

• Ayrin Debiutantka

Wysłany: 19 lutego, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PS (niestety przy probie edycji postu wyskakuje mi blad): Moja sytuacje po odstawieniu antykoncepcji (8 cykl) opisalam tutaj: https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/powrot-do-rownowagi-po-antykoncepcji-hormonalnej,17616.html - moze kogos zainteresuje)

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)