X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Duży spadek temp. i plamienie w środku cyklu ???
Odpowiedz

Duży spadek temp. i plamienie w środku cyklu ???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 27 lipca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj rano mierzyłam temp, i miałam 36,2 od 3 cykli takiej nie miałam. Po południu plamiłam a teraz już prawie nic. Nie wiem co o tym myśleć? Co to jest miesiączka czy zaburzenia jakieś? Zobaczcie proszę:
    a9b5d30b54c55d91605bdf3409a07978.png

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 28 lipca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to plamienie około owulacyjne

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 28 lipca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIŚ TEST OWU WYSZEDŁ POZYTYWNIE WIĘC MOŻE :). TYLKO ŻE JA NIGDY NIE MIAŁAM TAKICH PLAMIEŃ...

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 29 lipca 2014, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale takie plamienia się zdarzają :). Ja też miałam swoje pierwsze niedawno, a z racji że mam juz prawie 30 lat to jest to sprawa dość rzadka :).
    Grunt że test owulacyjny wyszedł pozytywny, więc wiesz o co chodzi! :)

    Z drugiej strony - gdyby każda miała takie plamienie to rozpoznawanie terminu owu byłoby takie proste :D

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 29 lipca 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienia plamieniami w 1 cyklu po ciąży miałam masakrę z nimi. Ale chodziło mi o to, że pojawiły się ona wraz z dużym spadkiem temperatury. I czy dzięki temu mogę już mniej więcej określić z dużym prawdopodobieństwem że owu była w niedzielę. To teraz do końca tygodnia powinna się dźwignąć tempka prawda?

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ