Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów dziwna wysoka temka pomocy:(
Odpowiedz

dziwna wysoka temka pomocy:(

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 lutego 2015, 08:31

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  mam pytanie. zazwyczaj po owulacji mam temp do 37.00. od wczoraj mam bol zeba, bralam apap.a tempka dzis 37.25!!! wczoraj 37.14. Wydawalo mi sie ze apap obiza temerature ciala. Goraczki nie czuje. Jestem 7 dpo. pomozcie!!!

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 lutego 2015, 08:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  może nie masz na tyle podniesionej temperatury żeby to odczuwać ale mi się wydaje że jeśli ząb Cię boli np z powodu jakiegoś stanu zapalnego to tempka może być wyższa niż zwykle.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 lutego 2015, 08:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Też wydaje mi się, że przez ząb ta temperatura może być wyższa jeśli to stan zapalny:) niemniej jednak pamiętaj również że to że zawsze miałaś po owulacji 37 nie znaczy że za każdym razem tak będzie i nie musi to oznaczać czegoś niepojącego, po prostu organizm to nie maszyna. Wiem co mówię bo sama zazwyczaj miałam 36,6 a ostatnio 36,8-36,9 jak nigdy :)

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 27 lutego 2015, 09:01

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  dzieki!!!!:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego