X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwne objawy płodności
Odpowiedz

Dziwne objawy płodności

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Nie obserwuje jakoś mega mojego cyklu, raczej staram się zmierzyć rano tempkę i sprawdzić śluz parę razy jednak nie zapisuję tego mego skrupulatnie.

    Ten cykl zaczął się 27 lipca. 31 skończyła się @ i następnie około 6 sierpnia pojawił sie płodny śluz - a tak mi się wydaje przynajmniej, bo był lepki, rozciągliwy , śliski i przezroczysty (byl yo jednak jeden strzał wieczorem).

    Owulacja teoretycznie powinna być 13 sierpnia czyli miony poniedziałek. Dzisiaj jest czwartek i temperatura do dzisiaj ne podskoczyła - kręci się koło 36,3-36,
    5. W poprzednim cyklu dochodziło nawet do 37,1.

    Pobolewają mnie jajniki w tym tygodniu więc uznałam, że może to owulacja jednak nie spina się to z płodnym sluzem - na chwilę obecną śluz mam biały, jest go sporo jednak raz się ciągnie (nie tak bardzo jak ten z 6 sierpnia) a raz jest kremowy.


    Co to może oznaczac? Owulacja była/będzie/ czy to może cykl bezowulacyjny?
    Planowana miesiączka powinna wystąpić 27 sierpnia.

  • wusia Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 22 sierpnia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytałam to skok temperatury nie musi być koniecznie do 37, zależy jaką miałaś wyjściową. Ja mierzę w ustach, zazwyczaj mam 35,8-36 a w owulacje 36,4-36,7 a więc jest skok o średnio 0,4. Musi być przynajmniej 0,2 stopnia skoku.


    Mogłaś mieć owulacje. Skok temperatury może wystąpić po śluzie płodnym, nie w tym samym czasie

    3 cs o I myszkę
    PCOS
    Długie nieregularne cykle, faza lutealna 12-14 dni.
    Tsh 0,895 norma 0,350-4,94
    Ft3 2,75 norma 1,71-3,71
    Fr4 1,04 norma 0,7-1,47
    Fsh 4,96 norma 3,03-8,08
    Lh 9,74 norma 1,8-11,78
    Estradiol 35 norma 21-251
    Prolaktyna 12,33 norma 1,2-29,93
    Testosteron robiłam rok temu- w normie
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wusia wrote:
    Z tego co czytałam to skok temperatury nie musi być koniecznie do 37, zależy jaką miałaś wyjściową. Ja mierzę w ustach, zazwyczaj mam 35,8-36 a w owulacje 36,4-36,7 a więc jest skok o średnio 0,4. Musi być przynajmniej 0,2 stopnia skoku.


    Mogłaś mieć owulacje. Skok temperatury może wystąpić po śluzie płodnym, nie w tym samym czasie


    Super, dziękuję Ci za odpowiedź.

    jednocześnie nadal bolą mnie jajniki, a śluz płodny pojawił się 3 razy już w tym cyklu... głupieję już totalnie

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mother_to_be wrote:
    Super, dziękuję Ci za odpowiedź.

    jednocześnie nadal bolą mnie jajniki, a śluz płodny pojawił się 3 razy już w tym cyklu... głupieję już totalnie

    Może organizm przygotowuje się do owulacji ale ona nie występuje i dlatego po jakimś czasie organizm próbuje jeszcze raz i stąd płodny śluz drugi i kolejny raz?

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • mother_to_be Koleżanka
    Postów: 221 10

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach nie wiem sama.. Przejdę się dzisiaj na TSH, bo na początku roku miałam wysoko około 4

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ