X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwne sny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 10 czerwca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Jedną z możliwych opcji do zaznaczania w objawach na wykresie OvuFriend są tzw. "dziwne sny".
    Ostatnio u siebie zaobserwowałam tzw shizy nocne, czyli sny kompletnie od czapy (np o kosmitach, którzy zamiast głowy mają świecące kałamarnice.....) i zaczęłam się zastanawiać, czy to jest objaw czegokolwiek? Czy jest jakaś przyczyna, którą mogą diagnozować?

    Chodzi mi wyłącznie o dziwne sny w połączeniu z naszymi wykresami :). Tylko bez sennika proszę :D.

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 11 czerwca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że pytasz, bo sama się nad tym zaczęłam zastanawiać. Zdarzyło mi się ostatnio zaznaczyć taką "opcję", raczej jako ciekawostkę :). Była to druga faza cyklu i z tego co kojarzę detektor nie dodał za nią punktów. Nie jest to więc charakterystyczne dla dziewczyn we wczesnej ciąży. Niestety nie przychodzą mi do głowy żadne inne diagnozy.

    Na pewno nie chcesz, żeby ktoś Ci zinterpretował na co się śnią świecące kałamarnice?;)

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co ten objaw ma wspólnego z wykresem, ale u mnie tez tak ejst, że głupie sny mam w 2 fazie cyklu, wiekszości snów przed owulką nawet nie pamietam ale jeśli są, to normlane ;)

  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż chyba poszukam informacji na ten temat, może ktoś się kiedyś tym zajął :).

    A co do kałamarnic - to wg sennika mistycznego zwiastują kłopoty ;P tylko nie wiem, co z tym świeceniem :P

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 12 czerwca 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miu95 wrote:

    A co do kałamarnic - to wg sennika mistycznego zwiastują kłopoty ;P tylko nie wiem, co z tym świeceniem :P

    O proszę :). Sama nie jestem zbyt mocna w temacie, za to moja babcia na pewno znalazłaby znaczenie i dla świecących i dla nieświecącyh :)

    Jak coś znajdziesz Miu, pisz od razu :)

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 13 czerwca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne sny zaznacza sie wtedy jak się swieca jakies głupoty. Czesto to się zdarza kobieta w ciazy. Ostatnio mam codziennie glupie sny. Nie trzymaja sie one nawet przysłowiowej kupy ;-)

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wierzycie w to ze we snie moze Was odwiedzic Wasze nienarodzone dziecko??ja ponad 2 lata temu poronilam!gdyby moje dziecko sie urodzilo mialoby teraz poltora ro
    ku..a we snie widzialam dziewczynke wlasnie w tym wieku..wiedzialam ze to dziecko jest mi bliskie ale nie moglamjej poznac i ona mnie tez nie..ale ja podc.godzilam coraz blizej az w pewnym momencie dziewczynka rzucila mi sie na szyje!nic nie mowiac czulam ze to byla moja coreczka!gdy sie obudzilam bylam przeszczesliwa ale w ogromnym szoku!
    Jak ten sen interpretowac?pomozecie?

  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 24 lipca 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam z zupełnej ciekawości, bo to chyba bez znaczenia...
    W którym dniu na wykresie zaznaczacie dziwne sny? Tym, który poprzedza sen, czy tym po? Czy może próbujecie rozpoznać czy sen przyszedł przed czy po północy (jak dla mnie to wrażenie jest złudne)

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 25 lipca 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabawny temat :) Mnie przed terminem @ śniły mi się wykresy ovufriend, że zaznaczam temperaturę a ona spada i to wyszstko strasznie dziwnie wygląda, a potem budziłam się o 5:00 i musiałam ignorować temperaturę :)

    Natomiast teraz jestem we wczesnej ciąży i dziś idę do ginekologa na pierwsze USG. Stresuję się bardzo i dziś śniło mi się, że doktor ganiał mnie po gabinecie z ogromną strzykawką z jakimś środkiem na płodność a ja mu uciekałam wrzeszcząc, że ja już jestem w ciąży i mi to niepotrzebne, obudziłam się zlana potem, po chwili znów zasnęłam i śnił mi się ciąg dalszy - doktor robił mi USG i stwierdził, że TAM NIC NIE MA! Ja mu na to - to czemu nie mam okresu? A on stwierdził, że z pewnością sobie to wszystko wymyśliłam...

    Tego chyba interpretować nie trzba :) A ja faktycznie mam schizy, że TAM NIC NIE MA, bo choć to już 7 tydzień, to ja prawie nie mam objawów, świetnie się czuję, zero mdłości, no i głupia zamiast się cieszyć to się martwię i wyczekuję chwili, kiedy choć na moment zrobi mi się niedobrze... W każdym razie trzymajcie za mnie kciuki!

    momo1009, Anatolka lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 25 lipca 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:23

    lulu_ovufriend lubi tę wiadomość

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 25 lipca 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki! Byłam na USG i jednak COŚ tam jest :) nie usłyszałam serduszka ale widziałam pęcherzyk. Nic, czekam, co dalej...

    momo1009, Miu95 lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • momo1009 Autorytet
    Postów: 1950 1887

    Wysłany: 25 lipca 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:24

    ********Gang 18+********
    Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa sprawa z tymi snami.. też mam takie dziwne zawsze po owu, naprawdę rano się czasem budzę i mam wrażenie, że może coś ze mną nie tak! Nie zaznaczałam tego na wykresie bo mi było głupio, że może to oznaka, że zaczynam wariować powoli od tych starań... Zauważyłam to dopiero jak zaczęłam starć się o dziecko!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2014, 21:00

  • Miu95 Autorytet
    Postów: 533 227

    Wysłany: 29 lipca 2014, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    momo1009 wrote:
    W którym dniu na wykresie zaznaczacie dziwne sny? Tym, który poprzedza sen, czy tym po?
    Hmm nawet się nie zastanawiałam nad tym specjalnie. Z racji tego, że chodzę po północy spać, to jeśli mi się coś shizowego śniło, to rano wypełniając temperaturę i inne objawy klikam też okienko przy dziwnych snach :).

    @lulu_ovufriend - gratulacje! :)))

    BYNZp1.png 7Hgfp2.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi zarowno w pierwszej ciazy snily sie jakies dziwacstwa jak I w drugiej (poronienie ) I w obu wiedzialam ze to cos znaczy .sny byly typu ze rodze dziecko ale tego dziecka nie ma ,rodze dziecko bardzo realistyczny a urodzilam kurczaka ,glupota wiem ale u mnie ciaze oznaczalo .nie wiem jak mam okreslic slowo dziwne bo ciaza I narodziny snily mi sie dosc czesto ale te byly calkiem inne .

    <3
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, ja też miewam dziwne sny. Kiedyś tez snił się mój ginekolog, ale jako student, z którym studiowałam na jednej uczelni. Bzdura ;) ale wczoraj też miałam sen. W ogóle to miałam przez ostatnie dwa dni stresa, bo miałam wizytę u endo wczoraj i miałam odebrać resztę tarczycowych wyników - strasznie się bałam, że i tam coś marnie wyjdzie. No ale co z tym snem? Śnił mi się mój dom (ten małżeński), ale nie mieszkałam tam z mężem tylko z rodzicami... tratatatata i w końcu we śnie pojawił się list z zusu, że mój tata zalega im 88zł za coś tam. Podarł list w drobny mak, ale zapamiętałam te cyfry. Z ciekawości sprawdziłam rano w senniku i ósemka oznaczała "wieczność, nieksończoność, moc uzdrowienia" :) stresa miałam nadal, ale koniec końców na wizycie i z wynikami wszystko super :)

    p.s. sen też po owu...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ