X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwny cykl..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Angieee77 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Ostatni okres miałam 7 stycznia, owulacja była potem 24-25 stycznia, a 7 lutego dostałam jasno różowego jednodniowego i bezbolesnego krwawienia. Dziś z drugiego moczu zrobiłam test i po pół godzinie pokazała się druga kreska: https://zapodaj.net/a0d8b5b4120b1.jpg.html
    Czy wg Was jest szansa na ciąże? Bolą mnie piersi i podbrzusze.. Pewnie wybiorę się na betę dla pewności, ale chciałam Was wcześniej zapytać :)
    dziękuje za odpowiedzi :)

  • Kaka1 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 30 min wynik testu może być już niestety fałszywy :/ Ale życzę powodzenia:)

    Kaka1
  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 12 lutego 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo ciąza biochemiczna :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ