Odpowiedz

Dziwny okres

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nowicjuszka90 Debiutantka
  Postów: 15 2

  Wysłany: 21 marca 2017, 11:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dwa dni przed planowanym okresem miałam plamienia jasnoczerwone i ból jak na okres (lżejszy niż zawsze). Dzień później - cisza. Nic. W dniu spodziewanej miesiączki na poczatku brązowe plamienia, potem okres się rozkręcił. Trwał trzy dni. Kolejne 4 dni plamienia brązowe. Czyli już 7 dzień. Zawsze miałam krwawienia ok 4 dni - 4,5 dzień bardziej plamienia i koniec. Hmmm zaburzenia hormonalne?

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 11:59

 • Madziula100 Koleżanka
  Postów: 48 10

  Wysłany: 27 marca 2017, 14:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Plamienia przed miesiączką mogą np. wskazywać na niedomogę lutealną, czyli zaburzenia funkcjonowania ciałka żółtego, a więc za niski poziom progesteronu.

  Czekam na Drugie Szczęście :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego