X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwny okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nowicjuszka90 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 21 marca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa dni przed planowanym okresem miałam plamienia jasnoczerwone i ból jak na okres (lżejszy niż zawsze). Dzień później - cisza. Nic. W dniu spodziewanej miesiączki na poczatku brązowe plamienia, potem okres się rozkręcił. Trwał trzy dni. Kolejne 4 dni plamienia brązowe. Czyli już 7 dzień. Zawsze miałam krwawienia ok 4 dni - 4,5 dzień bardziej plamienia i koniec. Hmmm zaburzenia hormonalne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 11:59

  • Madziula100 Koleżanka
    Postów: 48 10

    Wysłany: 27 marca 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia przed miesiączką mogą np. wskazywać na niedomogę lutealną, czyli zaburzenia funkcjonowania ciałka żółtego, a więc za niski poziom progesteronu.

    Czekam na Drugie Szczęście :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ