X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwny śluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marronek Autorytet
    Postów: 1882 504

    Wysłany: 27 lutego 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaobserwowałam u siebie wczoraj dziwny śluz i nie bardzo wiem jak go oznaczyć...
    Był kremowy (podchodzący pod ecru), bezwonny i dodatkowo mega rozciągliwy...

    Miała któraś z was taki śluz?
    A może to objaw jakiegoś zakażenia?

    Hashimoto, endometrioza; problemy z drożnością jajowodów; Brak hamowania...
    25.03.2015 - biochemiczna.
    6 nieudanych transferów in-vitro (10 zarodków), w tym jeno puste jajo (14.03.2016).

    Naturalny cud w czerwcu 2020 roku :) Spodzewamy się synka :)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 27 lutego 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OF niestety nie ma opcji zaznaczanie więcej rodzajów śluzu. Taki śluz jak najbardziej jest prawidłowy ale nie do końca dobrej jakości.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • karolcia22 Znajoma
    Postów: 26 13

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie wydzielonego na codzien sluzu nie posiadam dopiero jak sie zalatwie na papierze pod czas podcierania sie wydobywa sie skuz koloru bialo-krem wodnisto rozciagliwy gdy biore na palec robi sie przezroczysty i rizciagliwy i wodnisty ale bardzo szybko wysycha i robi sie kleisty i male kuleczki grutkowe (biale) mam tak od paru dni czy to normalne ? Na bieliznie zostaje mi suchy slad sluzu i w obrebir tego mokra plama sluzu zeschnietego za przeproszeniem (jak bym podsikiwala) tenperatura

  • karolcia22 Znajoma
    Postów: 26 13

    Wysłany: 4 marca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura mierzona i jak narazie zadnego skoku temperatury nie pokazala.

  • Dotty84 Autorytet
    Postów: 1945 3556

    Wysłany: 5 marca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm... mam podobny problem.
    Jestem już po owulacji (4dpo wg OVU, 8dpo wg moich odczuć). Śluz od kilku dni miałam biały, kremowy...
    Od wczoraj co jakiś czas pośród białego kremowego znajduję kilka nitek rozciągliwego przejrzystego (wczoraj tylko raz, dziś kilka razy)...

    Nie wiem już co o tym myśleć... cała ta obserwacja chyba mnie przerasta :)

    uxi9zb2.png
    sd5of8v.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 5 marca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotty84 wrote:
    hmm... mam podobny problem.
    Jestem już po owulacji (4dpo wg OVU, 8dpo wg moich odczuć). Śluz od kilku dni miałam biały, kremowy...
    Od wczoraj co jakiś czas pośród białego kremowego znajduję kilka nitek rozciągliwego przejrzystego (wczoraj tylko raz, dziś kilka razy)...

    Nie wiem już co o tym myśleć... cała ta obserwacja chyba mnie przerasta :)

    Ile trwa twoje faza lutealna? Ja mam 14sto dniową i czasami od 10-11stego dnia obserwuje już nitki przeźroczyste, kiedy progesteron spada. To normalne.

    48f411ed51.png
  • marcela29 Autorytet
    Postów: 1400 874

    Wysłany: 6 marca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podłącze się pod temat jeżeli można...
    u mnie też w tym cyklu od owu (jestem jakieś 5-7dni po)utrzymuje się biały/ kremowy śluz, w poprzednich cyklach kremowy śluz pojawiał się u mnie na kilka dni przed @, ale nigdy nie utrzymywał się od owu:-/ nie mam żadnych objawów swędzenia, ani pieczenia, śluz jest raczej bezwonny.. śluzu jest na tyle dużo, że widać go na bieliźnie...zastanawiam się czy to może być jakieś zakażenie, bakteria?

    "Być może dla świata jesteś jedynie człowiekiem, lecz dla nas Twoich rodziców jesteś całym światem"
    Dwa wymarzone Cuda(czki) - Laura 13.02.2015 i Adaś 23.02.2017
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ