X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

dziwny wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Zmagam się z interpretacją mojego wykresu (to dopiero 2gi cykl, w którym prowadzę obserwację)... Pierwszy cykl trwał długo -36 dni i skok temperatury miałam w 25dc.
    Tym razem cykl zapowiada się również na długi, ale jak dotąd skoku nie było, śluz na nic nie wskazuje i zastanawiają mnie wysokie temperatury podczas pierwszej fazy cyklu. Czy to możliwe, żeby wtedy była owulacja? jak myślicie? Temp. mierzę waginalnie, o stałej porze :-)

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie ma wykresu

  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest udostępniony na tablicy :)
    https://ovufriend.pl/graph/2b90cab093f29074fb420f1ce00811e4

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja 2014, 09:47

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszej fazie temp są niższe a w drugiej wyższe. Nie byłas może przeziębiona w tym czasie - wyższych temperatur? Jeżeli masz długie cykle to owulacja raczej jeszcze nie nastapiła - miałabyś wyraźny skok temp.
    Napisałaś , że wykonywałaś ćwiczenia - może w tym czasie były one bardzo intensywne i dlatego podbiły temperaturę......

  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 27 maja 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze się czułam i raczej na nic nie narzekałam... ćwiczenia wykonywałam takie same jak teraz... to jest mój drugi cykl po odstawieniu tabletek anytkoncepcyjnych... brałam je przez 8 lat, a wcześniejsze moje cykle (zanim zaczęłam przyjmować tabletki) zawsze były równe jak w zegarku - 28 dni... sama już nie wiem o co to może chodzić...

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może po tabletach ;] Jak jestem 3 cykl po tabletach i każdy cykl jak dotąd jest trochę inny ;]
    Nic mądrego Ci nie powiem - może inne forumowiczki będą miały jakieś pomysły.
    Może jest to cykl bezowulacyjny - zdarza się taki raz w roku.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ