X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Dziwny wykres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 9 lipca 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie. Co jest z tym wykresem? Wydaje mi się bezowulacyjny. Zazwyczaj mam cykle 26-28 dniowe. To moja pierwsza tak szczegółowa obserwacja. Czy możliwe, że owu się przesunęła czy już nie ma na co liczyć w tym miesiącu? Jeszcze nie miałam płodnego śluzu w tym cyklu. Ciągle jest biały i skąpy, a szyjka od początku jest dość wysoko. Dziś jest jeszcze wyżej niż wczoraj i raczej jest bardziej miękka niż średnio miękka, ale śluzu płodnego nadal brak:( Czy taki dziwny wykres może być spowodowany tak długimi plamieniami?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 21:29

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 9 lipca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozważyłabym tutaj czy nie za wcześnie zaczęłaś naliczać nowy cykl, czy przypadkiem pierwsze 6 dni plamień nie powinno być częścią poprzedniego cyklu i tak na prawdę jesteś w 11 dc, a nie 17.
    Możliwości jest wiele. Czy cykl był owulacyjny czy bezowulacyjny to oceniać najlepiej na koniec. Dopóki trwa - nadzieja zawsze jest.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 10 lipca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta chyba masz rację, bo dopiero dziś mam śluz rozciągliwy.

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    Rozważyłabym tutaj czy nie za wcześnie zaczęłaś naliczać nowy cykl, czy przypadkiem pierwsze 6 dni plamień nie powinno być częścią poprzedniego cyklu i tak na prawdę jesteś w 11 dc, a nie 17.
    Możliwości jest wiele. Czy cykl był owulacyjny czy bezowulacyjny to oceniać najlepiej na koniec. Dopóki trwa - nadzieja zawsze jest.

    Na pewno tak jest - ja mam podobnie z plamieniami, ale to jest końcówka poprzedniego cyklu. Dziś lekarz mi powiedział, żebym liczyła sobie cykl od pierwszego dnia normalnego krwawienia bo takie plamienia są u mnie zaburzeniami ostatniej fazy. Byłaś z tym u gin? Czy może pierwszy raz masz taką sytuację?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:43

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 10 lipca 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie. Tak wszystko by się zgadzało i cykle nie zmieniłyby długości, czyli wychodziłyby co 28 dni. Plamienie 24 czerwca było tylko z kropką krwi i dlatego zaznaczyłam lekkie krwawienie.

    Kita byłam miesiąc temu u ginekolog, ale nie u mojej, bo moja była wtedy na urlopie. Opowiedziałam jej co i jak, ale mnie olała i nawet nie chciała zrobić usg. Przepisała tylko Proverę (przez 3 cykle) od 16 dnia cyklu przez 10 dni po jednej tabletce. Tylko, że poprzedni cykl też policzyłam od pierwszego dnia plamienia. Wyglądał tak: 2 dni plamienia, 4 dni nic i 8 dni "normalnego" krwawienia.
    Teraz mam wizytę 4 sierpnia i zobaczymy co i jak. Może moja gin powie, że niepotrzebnie tamta przepisała Proverę. Sama już nie wiem. Zastanawiam się czy w tym miesiącu pominąć ta Proverę czy nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 23:43

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2014, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Może któraś z Was pomoże mi zinterpretować mój wykres. Pierwszy miesiąc mierzę tem. i nie bardzo się znam. Cykle mam 28 dniowe. W dni płodne było intensywne przytulanko ale chyba nic z tego nie będzie.Będę wdzięczna za pomoc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2014, 22:30

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 22 lipca 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już ja nie wiem co się dzieje z moim cyklem:( Od 4 dni czekam na @,a tu dziś śluz rozciągliwy

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ