X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Dziwny wykres z wczesna owulka... spójrzcie prosze.
Odpowiedz

Dziwny wykres z wczesna owulka... spójrzcie prosze.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesli mozecie to spojrzcie na moj wykres. czy tak wczesna owulacja jest mozliwa? dodam tylko, ze wczoraj mocno dawal znac o sobie prawy jajnik i z niego byla owulka (28.08) lekarz robil usg i potwierdzal przodujacy pecherzyk.
    Tylko wczoraj i dzis mam rozowy sluz...czy to plamie ie okolo owulacyjne? wczes iej rozowy sluz zapowiadal u mnie @ a to dlugo jeszcze zanim przyjdzie.
    pomozcie

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To pewnie plamienie okołoowulacyjne, co w metodzie Rotzera uznaje się za śluz płodny. Co do skoku to OF Ci go źle wyznaczył bo szczyt śluzu albo był 10 dc albo jeszcze przed Tobą. Generalnie ja bym nie zakładała że już jest po dniach płodnych i dalej działała. Pamiętaj że owulacja nie musi być przed skokiem, może być też 3-4 dni po.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2014, 10:15

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak wspomniała Justeck OF (jak zazwyczaj bywa) źle wyznaczył dni płodne, bo 12 dc masz pierwszy skok temp a dniami płodnymi są jeszcze 3-4 dni z wyższą temp.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to kurcze dlaczego tak zanzaczyl mi OF? ja dopiero pierwszy cykl miesze tempke i tak nie znam sie na tym praktycznie. bo teoretycznie duzo czytalam

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    acha i dodam, ze ten sluz jest kremowy, nierozciagliwy

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    no to kurcze dlaczego tak zanzaczyl mi OF?
    Bo to zaprogramowany system i działa wg. zakodowanych zasad a organizm to nie maszyna żeby sie podporządkowała tym zaprogramowanym zasadom.
    Najlepiej samemu zapoznać się z NPR i wiedzieć kiedy ma sie dni płodne niż polegać na systemie który wyznacza bzdury i tym samym można przegapić najbardziej płodny okres.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa czyli Twoim zdaniem jestem jeszcze przed owu?

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi wrote:
    vanessa czyli Twoim zdaniem jestem jeszcze przed owu?
    Ja nie twierdze kiedy owulacja była czy będzie bo to JEDYNIE można stwierdzić przez monitorowanie owulacji. W NPR wyznacza się dni płodne i niepłodne a NIE owulację. Ja wcześniej napisałam do kiedy masz dni PŁODNE bo wróżką nie jestem więc nie wiem czy jesteś przed czy po owulacji ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2014, 16:32

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki:) mam nadzieje, ze to ostatni children staran injection bede musial sie w to zaglebiac

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ