Z okazji Dnia Matki

Wszystkim Mamom - tym przyszłym i teraźniejszym - dużo dobrych, pozytywnych chwil 😊
Specjalnie dla Ciebie: aż 50% zniżki na pierwszą wizytę i badania w jednej z najlepszych Klinik!
Odbierz zniżkę
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Estradiol

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Redsy Nowa

Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej moje drogie.
    Otóż mam dość nietypowe pytanie,
    Ostatnia miesiączkę miałam 28.02, menstruacji do dzisiaj brak natomiast :
    Bhcg 0.32
    Estradiol 79pg/ml
    Cykle mam 32 dniowe, czy ktoś wie odnośnie tego wyniku który to etap cyklu?

• golonat Ekspertka

Wysłany: 15 kwietnia 2018, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po samym estradiolu raczej nie da się stwierdzić, czy owulacja była czy nie ;), więc na podstawie tego jednego parametru nie da się określić etapu cyklu. Twoja beta wskazuje na brak ciąży.
    Koniecznie pomaszeruj do ginekologa w związku z tym brakiem miesiączki.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ