X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

faza lutealna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maajka29 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znalazłam podobnego tematu więc mam pytanie do kobietek, które obserwują swój cykl dłuższy czas. Jako, że ja obserwuje siebie dopiero od dwóch cykli.

    Czy u Was faza lutealna w każdym cyklu wynosi tyle samo dni ?.czy np w jednym cyklu FL trwa 12,.a w kolejnym 14.? Wszędzie piszą, iż FL dla danej kobiety jest stała, jak to w praktyce wygląda u Was ?

    Majka29
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 12 dni i zawsze było tak samo... maksymalna różnica (stres inne głupotki które na to wpływają) mogą też zasięgać do kilku dni...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zawsze czternaście dni według ovu ale mierze dopiero cztery cykle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak sprawdzić ile trwa faza lutealna owulka była 13 a cykl mam 26 dni

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 17:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś zmiana owulki na 15 dc

  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 6 lutego 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faza lutealna to liczba dni od ovu do miesiączki. U mnie na przykład jak ovu była 14dnia cyklu to miesiączka dokładnie za 14 dni.

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 marca 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy wiecie może czy fl może się zmieniać po odstawieniu antyków? Znaczy się w 1 cyklu po odstawieniu miała 11 dni, dziś w drugim mi mija 13 dzień. Dzięki za odpowiedź :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ