X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Grudzień a cykl bezowulacyjny
Odpowiedz

Grudzień a cykl bezowulacyjny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:47

    20140607580114.png

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniacz ja myślałam, że miałam bezowulacyjny jednak w ten poniedziałek okazało się, że jest ciałko żółte :) dużych nadzieji mieć nie mogę, gdyż przez badania musieliśmy zachować większość czasu wstrzemięźliwość i nie wiadomo dokładnie kiedy owu była, no ale wiadomo kobieta głupia to się łudzi do ostatniej chwili ;) nadzieja umiera ostatnia :) !

    Kiniacz, nasza_ania lubią tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też się obawiam , że mam bezowulacyjne cykle. Kiedys po skoku zawsze miałam bol piersi i ogolnie czułam sie inaczej a teraz jesli w ogole mam skok w dodatku wątpliwy, to nie czuje nic :(((((((((((((((((((((((((


    b3fb1a16285179ba33329521d97d67e9.png

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:48

    20140607580114.png

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i oby tak się stało i tym razem :D:D:D:D

  • zabcia 41 Przyjaciółka
    Postów: 62 31

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko moze nas zaskoczyc , ja nigdy nie zwracalam uwagi na owulacje itd czasem bolaly piersi , byly duze i ciezkie a teraz to odczuwam cuda bole w podbrzuszu , bol piersi i jajnikow a temperatura niewiem sama niektore dziewczyny pisza ze takie temperatura to bezowulacyjny

    Żabcia41
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ