X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

hsg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 8 grudnia 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym zapytać jakie były Wasze doświadczenia z badaniem hsg. Czytałam trochę opinii na ten temat i część kobiet pisała, że jest to bolesne badanie inne, że nie. Będzie mnie prawdopodobnie czekało za kilka miesięcy, w związku z tym chciałabym wiedzieć czego się można spodziewać.

    Z góry przepraszam jeśli taki wątek już powstał.

    Maracuja
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadna z Was nie przechodziła tego badania ?:(

    Maracuja
  • XYZ Autorytet
    Postów: 422 346

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, wiele dziewczyn miało, ale to jest forum poświęcone raczej analizie wykresów - wątki na temat tego badania znajdziesz za to na forum ogólnym i na forum "Starające się z pomocą medyczną".
    Ja miałam w listopadzie sono HSG. Szczegółowo wszystko opisałam w moim pamiętniku pod datą 12 listopada.
    Wiem, że na pewno zwykłe HSG miała użytkowniczka o pseudonimie hela - też wszystko opisała ze szczegółami w swoim pamiętniku.
    Pozdrawiam serdecznie!


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam SonoHSG, jest mniej inwazyjne. Jak spojrzę z perspektywy czasu, to stwierdzam, że nie bolało.
    U mnie ból porównywalny do silnej miesiączki, ciągnęło jak diabli, ale dało się przeżyć, przed zabiegiem warto wziąć coś przeciwbólowego, ja wzięłam jakiegoś czopka na literę "P" - nie pamiętam nazwy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ