X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów i jak myslicie sa jakies nadzieje
Odpowiedz

i jak myslicie sa jakies nadzieje

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak myslicie sa jakies szanse ze sie udalo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d74af7823296a5c931cb6395fecd6579.png

  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo <3, tempka wysoka, są duże szanse, że się udało;)
    3mam kciuki;D


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test ciążowy mógł być robiony za wcześnie, jeśli temp nie spadnie to zrób za klika dni;)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już spada :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale i Tak dziękuję

  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej dziewczynki czy ktoras powie mi czy myslicie ze sa szanse po takim serduszkowaiu? sprobuje jeszcze dzis zaserduszkowac ale juz moj mezowaty zmeczony wczoraj byl i nie wiem czy dzis bedzie mial ochote... wkurza go ze ciagle mowie, ze moze to juz i chce konkretnie wiedziec kiedy, tyle ze on nie rozumie ze tego nie da sie ot tak okreslic, tym bardziej ze pierwszy raz mierze tempke...

    Ten jeden dzien w niedziele nie bylo sensu nawet mierzyc bo spac poszlam po 4 a wstalam o 8 po nocy szalenstw na parkiecie... ale nie jestem tez pewna tej tempki w pon. bo przebudzalam sie w nocy - i w niedziele bylam strasznie przemeczona po bardzo aktywnym weekendzie. - moglo to zaburzyc tempke z pon?

    jeszcze taka opcja - zmierzylam tempke w pon o 5 i bylo 36.05 a potem o 7.10 i bylo 36.55 a dzis dla przykladu o 5 36.42 a o 7.30 36.59 - mozliwe ze wczoraj prawie w tym samym czasie do godz 7 az tyle urosla a dzisiaj jak zwykle tylko troche (jak w innych dniach)

    jak myslicie owu mogla byc w tych dniach serduszkowania? czy raczej w tych nieserduszkowania lub dzis...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 11:17

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ