X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ile dni po owu powinna wzrosnąć tempka
Odpowiedz

Ile dni po owu powinna wzrosnąć tempka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KaśkaKwa Autorytet
    Postów: 951 941

    Wysłany: 21 maja 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o opinię.
    Najprawdopodobniej mam niewydolność ciałka żółtego ponieważ nie wzrasta mi tempka po owu.
    Jestem stymulowana do inseminacji więc monitoring potwierdza owu.
    Ginka przypisuje mi Luteine Ale dopiero dwa dni po zabiegu i za kolejne dwa dni wzrasta tempka. W sumie 4-5dni po owu dopiero wzrasta mi tempka, czy to nie za późno?

    cd7c541a76.png
    35 lat / 9 lat starań / 3xIUI /
    3xICSI/1x(*)6tc
    ET-09.10 / 9dpt-II 10dpt-198,99 13dpt-1046,69 15dpt-3295,10 22 dpt - 2xz 2,4mm 35dpt-<3 <3 - PARKA !
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ