X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Inepretacja wykresu, spadek temperatury podczas dni płodnych
Odpowiedz

Inepretacja wykresu, spadek temperatury podczas dni płodnych

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 11 lipca 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1. spadek może się pojawić, nic złego nie oznacza. Rozważyłabym w tym przypadku możliwość błędu pomiaru (gdzie mierzysz temperaturę?). Jesteś w okresie płodnym i to teraz jest najważniejsza informacja. (Może dojść do spadku przed samą owulacją).

    2. Jeżeli byłaś u lekarza i nie zaobserwował nieprawidłowości w czasie badania - nie martwiłabym się śluzem. Wspomnij mu o tym przy następnej wizycie.
    Z moich doświadczeń? Do tej pory dwa razy zdarzył mi się taki dziwny śluz. Pojawił się krótkoterminowo i późniejsze badania nie pokazywały nieprawidłowości, więc jeżeli to był krótki, jednorazowy incydent nie ma się co stresować.

    3. O ile mnie pamięć nie zawodzi to w przypadku anty TG im niższa wartość tym lepiej, więc tutaj bym się nie martwiła.
    Cytując wujka Google (z rezerwą należy do niego podchodzić, ale potwierdza moje przypuszczenia: "Przeciwciała anty-Tg, czyli przeciwciała przeciwko tyreoglobulinie, są jedym z czynników wywołujących autoimmunologiczne zapalenie tarczycy (choroba Hashimoto). Jeśli ich stężenie jest powyżej 100 j.m./ml, możemy stwierdzić takie zapalenie."

    4. Ja bym się jednak trochę zaniepokoiła wyższym wynikiem TSH. Niby nieznacznie, ale z tego co pamiętam (ręki sobie uciąć nie dam) to dla kobiet starających się nie powinno przekraczać 2,5.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • kurrraa Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 11 lipca 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem, to temperaturę w ustach mierzy się pod językiem...

    gigsa lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ