Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Inepretacja wykresu, spadek temperatury podczas dni płodnych
Odpowiedz

Inepretacja wykresu, spadek temperatury podczas dni płodnych

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Asta Autorytet
  Postów: 490 303

  Wysłany: 11 lipca 2014, 08:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  1. spadek może się pojawić, nic złego nie oznacza. Rozważyłabym w tym przypadku możliwość błędu pomiaru (gdzie mierzysz temperaturę?). Jesteś w okresie płodnym i to teraz jest najważniejsza informacja. (Może dojść do spadku przed samą owulacją).

  2. Jeżeli byłaś u lekarza i nie zaobserwował nieprawidłowości w czasie badania - nie martwiłabym się śluzem. Wspomnij mu o tym przy następnej wizycie.
  Z moich doświadczeń? Do tej pory dwa razy zdarzył mi się taki dziwny śluz. Pojawił się krótkoterminowo i późniejsze badania nie pokazywały nieprawidłowości, więc jeżeli to był krótki, jednorazowy incydent nie ma się co stresować.

  3. O ile mnie pamięć nie zawodzi to w przypadku anty TG im niższa wartość tym lepiej, więc tutaj bym się nie martwiła.
  Cytując wujka Google (z rezerwą należy do niego podchodzić, ale potwierdza moje przypuszczenia: "Przeciwciała anty-Tg, czyli przeciwciała przeciwko tyreoglobulinie, są jedym z czynników wywołujących autoimmunologiczne zapalenie tarczycy (choroba Hashimoto). Jeśli ich stężenie jest powyżej 100 j.m./ml, możemy stwierdzić takie zapalenie."

  4. Ja bym się jednak trochę zaniepokoiła wyższym wynikiem TSH. Niby nieznacznie, ale z tego co pamiętam (ręki sobie uciąć nie dam) to dla kobiet starających się nie powinno przekraczać 2,5.

  Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
  d92562f68b.png
 • kurrraa Debiutantka
  Postów: 13 4

  Wysłany: 11 lipca 2014, 09:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Z tego co wiem, to temperaturę w ustach mierzy się pod językiem...

  gigsa lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego