Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Inepretacja wykresu, spadek temperatury podczas dni płodnych
Odpowiedz

Inepretacja wykresu, spadek temperatury podczas dni płodnych

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Asta Autorytet
  Postów: 490 303

  Wysłany: 11 lipca 2014, 08:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  1. spadek może się pojawić, nic złego nie oznacza. Rozważyłabym w tym przypadku możliwość błędu pomiaru (gdzie mierzysz temperaturę?). Jesteś w okresie płodnym i to teraz jest najważniejsza informacja. (Może dojść do spadku przed samą owulacją).

  2. Jeżeli byłaś u lekarza i nie zaobserwował nieprawidłowości w czasie badania - nie martwiłabym się śluzem. Wspomnij mu o tym przy następnej wizycie.
  Z moich doświadczeń? Do tej pory dwa razy zdarzył mi się taki dziwny śluz. Pojawił się krótkoterminowo i późniejsze badania nie pokazywały nieprawidłowości, więc jeżeli to był krótki, jednorazowy incydent nie ma się co stresować.

  3. O ile mnie pamięć nie zawodzi to w przypadku anty TG im niższa wartość tym lepiej, więc tutaj bym się nie martwiła.
  Cytując wujka Google (z rezerwą należy do niego podchodzić, ale potwierdza moje przypuszczenia: "Przeciwciała anty-Tg, czyli przeciwciała przeciwko tyreoglobulinie, są jedym z czynników wywołujących autoimmunologiczne zapalenie tarczycy (choroba Hashimoto). Jeśli ich stężenie jest powyżej 100 j.m./ml, możemy stwierdzić takie zapalenie."

  4. Ja bym się jednak trochę zaniepokoiła wyższym wynikiem TSH. Niby nieznacznie, ale z tego co pamiętam (ręki sobie uciąć nie dam) to dla kobiet starających się nie powinno przekraczać 2,5.

  Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
  d92562f68b.png
 • kurrraa Debiutantka
  Postów: 13 4

  Wysłany: 11 lipca 2014, 09:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Z tego co wiem, to temperaturę w ustach mierzy się pod językiem...

  gigsa lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ