X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Infekcja vs ciążą
Odpowiedz

Infekcja vs ciążą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ostatnio przechodziłam infekcję narządów płciowych, niedużą co prawda, ale zapytałam gin czy to może utrudnić zajście w ciąże i powiedziała że taka infekcja nie... To jeśli taka nie to jaka? Co mówią na ten temat Wasi lekarze?

    aszka lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka05 wrote:
    Dziewczyny ostatnio przechodziłam infekcję narządów płciowych, niedużą co prawda, ale zapytałam gin czy to może utrudnić zajście w ciąże i powiedziała że taka infekcja nie... To jeśli taka nie to jaka? Co mówią na ten temat Wasi lekarze?
    infekcja ktora moze utrudnic zajscie w ciaze to np grzybica pochwy w stanie zaawansowanym, kiedy skora sie odlepia, wszystkie choroby weneryczne. Jak masz wylacznie upławy i lekkie pieczenie to nie utrudnia to w zaden sposob zajscia.

    marissith lubi tę wiadomość

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 3 listopada 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha dziękuję za odpowiedź :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • klina Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko wspolzyjac z lekka grzybica zarazasz męża.. A on jeśli też się nie leczy to odda ci ją przy najbliższej okazji. Jemu to nie przeszkadza?

    klina
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 6 listopada 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że mogę go zarazić dlatego w czasie gdy miałam objawy nie wspołżyliśmy, dopiero jak zakończyłam brać leki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2014, 11:06

    zem3wn15az3szllg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ