X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów intepretacja wykresu...
Odpowiedz

intepretacja wykresu...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy owulacja jest dobrze zaznaczona?a może jednak była 13 dnia?jak zreszta wczesniej ovu pokazywała 579d1e243ac0628f16cf24a3bdd37a38.png

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze OF NIE WYZNACZA OWULACJI BO TO JEST NIEMOŻLIWE bez monitoringu.
    Po drugie żeby wyznaczyć dni najbardziej płodne ( bo o to w obserwacji chodzi) trzeba wiedzieć kiedy śluz był najlepszej jakości w danym cyklu. Wystarczy że ma chociaż jeden objaw płodności. Teraz pewnie już nie przypomnisz sobie kiedy sluz miał jakiś objaw płodności ale na przyszłość zwracaj na to uwagę :)
    Czytałam pod wykresem że masz problem ze sluzem ale może w któryś dzień był bardziej płodny a po za tym jeżeli wiesiołek Ci nie pomaga spróbuj wit A+E i omega3 a jezeli nic nie będzie pomagało to warto sprawdzić poziom estrogenów bo one sa odpowiedzialne za śluz.
    A ta kremowa wydzielina jaka ma konsystencję rzadkiego kremu czy jest to rozciągliwy białawy śluz?

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj:)Zazwyczaj śluz jest konsystencji mleka....ale pamiętam,że około 13 dnia cyklu mimo,że był biały miał tak jakby pojedyncze nitki przezroczyste i był lekko rozciągliwy:)uczę się dopiero swojego ciała, nigdy wcześniej,aż tak nie przywiązywałam uwagi do takich spraw:)

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli były "nitki" to już super :) w kolejnych cyklach obserwuj kiedy te "nitki" są i kiedy najbardziej sie rozciągają :)
    Na ile cm mniej więcej sie rozciągał? Jeżeli na co najmniej ok. 2 to jest OK :)
    Jeżeli ok 13 dc śluz sie rozciągał a potem już nie to OF źle odlicza fl.
    Jeżeli śluz jest rozciągliwy to zaznaczaj że rozciągliwy nawet jak jest białawy, ale nie sugeruj się interpretacją OF bo często jest błędna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2014, 19:17

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki vanessa za naprawdę przydatne info:)śluz rozciągał się na pewno na 2 cm:)przy następnym cyklu będę sobie notowała nawet biały rozciągliwy.

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ