X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Interpretacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie ! :) Dopiero zaczynam , dziewczyny, myślicie że jak na razie jest w porządku ? Do tej pory nie zauważyłam objawów owulacji,oprócz tego i poprzedniego cyklu, gdzie kuło mnie ok 15, 15 d.c :) kilka miesięcy temu okazało się że owulacji u mnie nie ma, ale wyniki są już w normie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 15:59

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 5 listopada 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy :) Temperatura wygląda w porządku, jest też śluz rozciągliwy więc wygląda ładnie :) Zobaczymy czy będzie wzrost temp bo na razie ciężko coś więcej powiedzieć :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • efik Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ja tez jestem tu nowa i sama nie wiem co mam mysles o moim wykresie czy mozecie mi pomoc.

    Pozdrawiam

    efik
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efik musisz udostępnić wykres żebyśmy mogły go zobaczyć :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • efik Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 19 listopada 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9e2d9f42f889db776f68f226483573c7.png

    No fakt:)
    Dzieki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 20:29

    efik
  • efik Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 19 listopada 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziwine to wszystko bo dzisiaj wieczorem pojawil sie ponowzie rozciagliwy sluz.
    Sama juz nie wiem jak to interpretowac

    efik
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 20 listopada 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Efik jest ładny skok i jest śluz także to dobry znak :) Może to już był ostatni dzień śluzu i wyznaczona owulacja będzie pewniejsza :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • efik Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 20 listopada 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linka 05

    Dziekuje za pomoc.

    Pozdrawiam

    Linka05 lubi tę wiadomość

    efik
  • sharishia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 27 listopada 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,

    czy ktos poglby mi w interpretacji mojego wykresu? dziekuje

    18b5730258f7c4aad996abcef098d8ab.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ