X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów interpretacja wykresu
Odpowiedz

interpretacja wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PaulinaN Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    mam problem z dniem owulacji - OF wyznacza mi 15, ja bym raczej dała 18, a z tego co czytałam na NPR, ze powinno być wstecz 6 niższych temp. od tej wyższej, to w ogóle wychodzi dopiero 22 - jak sądzicie?

    nie wiem, czy dzisiejszy spadek, to implementacja, czy już początek okresu, bo krwawienia nie ma, a poza tym, ostatnie 3 cykle temperatura spadała mi dopiero w 2 dniu nowego cyklu...

    https://ovufriend.pl/graph/d9f41ecc44cc3e970879f056d005630a

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mało danych, brak sluzu, testow owulacycjnych, dopiero przypuszczenie owu mozna stwierdzic na podstawie kilku czynników.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ