Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów interpretacja wykresu
Odpowiedz

interpretacja wykresu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • PaulinaN Debiutantka
  Postów: 8 0

  Wysłany: 8 sierpnia 2014, 11:19

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej,

  mam problem z dniem owulacji - OF wyznacza mi 15, ja bym raczej dała 18, a z tego co czytałam na NPR, ze powinno być wstecz 6 niższych temp. od tej wyższej, to w ogóle wychodzi dopiero 22 - jak sądzicie?

  nie wiem, czy dzisiejszy spadek, to implementacja, czy już początek okresu, bo krwawienia nie ma, a poza tym, ostatnie 3 cykle temperatura spadała mi dopiero w 2 dniu nowego cyklu...

  https://ovufriend.pl/graph/d9f41ecc44cc3e970879f056d005630a

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 8 sierpnia 2014, 14:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Za mało danych, brak sluzu, testow owulacycjnych, dopiero przypuszczenie owu mozna stwierdzic na podstawie kilku czynników.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego