Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu
Odpowiedz

Interpretacja wykresu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Werbenka Przyjaciółka
  Postów: 86 70

  Wysłany: 20 września 2014, 09:42

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  witam! jestem tu nowa, obserwacje prowadzę dopiero pierwszy cykl. Czy ktoś ze zorientowanych w temacie mógłby ocenić mój wykres? Wydaje mi się, że owulacja już była ( mocne kłucie lewego jajnika, bóle podbrzusza) a na wykresie nie jest zaznaczona.

  de07de33273346988aab90dcb762197c.png

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 09:44

  f2w3rjjgw78wzbcc.png
 • Blue Przyjaciółka
  Postów: 80 68

  Wysłany: 20 września 2014, 14:47

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Nie wyznaczył Ci jeszcze owulacji, bo muszą być odnotowane trzy wyższe temperatury. Jeśli tempka Ci się utrzyma, to stawiam, że program wyznaczy Ci owulkę na 17 dc. Pamiętaj, że to nie jest nigdy tak na 100% pewne, to tylko program, a 100% pewność daje tylko monitoring cyklu.

  Poza tym proponuję poczytać o jakiejś metodzie i wtedy sama możesz stwierdzić czy program się nie machnął i na ile to co zaznacza jest wiarygodne :)

  "W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
  h4zpskjoz8adeo9y.png
 • Werbenka Przyjaciółka
  Postów: 86 70

  Wysłany: 20 września 2014, 15:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dzięki :* właśnie 17dc zaczęło się kłucie jajnika.
  Ciężko będzie wytrzymać do dnia @ z testem ;)

  f2w3rjjgw78wzbcc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ