X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Interpretacja wykresu - skok , spadek ?
Odpowiedz

Interpretacja wykresu - skok , spadek ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Vikiii Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 lutego 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomoc w interpretacji wykresu. Pomozcie jak wstawić zrzut ekranu do wątku ? Chciałabym prosić o pomoc e interpretacji wykresu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2017, 13:46

    Vikiii
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 9 lutego 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udostepnij sowj wykres na tablice. Tam pod wykresem jest udeostepnij i zaznacz ze dla wszystkich :)
    powodzenia

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Vikiii Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 lutego 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8ce9083d57bdffb5954b7260b6a56d31.png

    Proszę o interpretację wykresu. Pierwszy skok niewielki , drugi większy, ale ze spadkiem? Hmmm

    Vikiii
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 9 lutego 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie długie masz zazwyczaj cykle? Według mnie owulacja była później (około 20 dc) niż to OF wyznaczył. Poza tym wykres w normie.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Vikiii Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 lutego 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różne, 26, 33, 27, 28 dni. Okres trwał ostatnio 2,5 dnia , zazwyczaj trwa 4 dni. Hmm w 21 dc robilam prolaktyne - ok, progesteron 8,71

    Vikiii
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 9 lutego 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to by się chyba zgadzało z moją interpretacją, bo jeśli owulacja była dzień czy dwa wcześniej to progesteron byłby jeszcze dość niski i u Ciebie tak jest.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Vikiii Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 lutego 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje :) tak właśnie myslalam, ze nie przesunęła , ale od dwóch dni bólu mnie brzuch jak na okres , tyle ze jeżeli owu była później to jeszcze tydzień ... Hmm no nic w każdym razie dziękuję za pomoc :)

    Vikiii
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychodze z pdoobnym problemem, czy z tego cyklu cos jeszcze moze wyjsc?

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 14 lutego 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Przychodze z pdoobnym problemem, czy z tego cyklu cos jeszcze moze wyjsc?

    Owulacja jeszcze nie potwierdzona.Dziwny ten Twój wykres bym powiedziała.No,ale z drugiej strony jak czasem ogladam galerie wykresow ciazowych to nie moge ie nadziwić z jak dziwnych wykresow były ciąże takze wszystko sie moze zdarzyc.

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Owulacja jeszcze nie potwierdzona.Dziwny ten Twój wykres bym powiedziała.No,ale z drugiej strony jak czasem ogladam galerie wykresow ciazowych to nie moge ie nadziwić z jak dziwnych wykresow były ciąże takze wszystko sie moze zdarzyc.

    No fakt nie potwierdzona i to mnie troche martwi :( Chociaz przyznam ze wtedy czulam sie najbardziej owulacyjnie, bol prawego jajnika dosc mocny i do tego ogolnie czulam sie inaczej niz w calym cyklu :) Wiem ze to nic nie znaczy...

    Aha Of mi wyznaczyl owulacje najpierw dzien wczesniej

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 14 lutego 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovufriend jest tylko systemem,wiele razy zdarza sie,że wgl sie nie pokrywa.U Ciebie temp jakoś dziwnie w dół leci -naprawde dziwne.Ja się czuje owulacyjnie co miesiąc a wiem,że nie co miesiąc mam owulacje(potwierdzone monitoringami).W takim bezowulacyjnym cyklu mam tez oczywiscie wykres dwufazowy z pięknym skokiem :/ także tragedia bo nigdy nie wiadomo o co kaman bez monitoringu.

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Ovufriend jest tylko systemem,wiele razy zdarza sie,że wgl sie nie pokrywa.U Ciebie temp jakoś dziwnie w dół leci -naprawde dziwne.Ja się czuje owulacyjnie co miesiąc a wiem,że nie co miesiąc mam owulacje(potwierdzone monitoringami).W takim bezowulacyjnym cyklu mam tez oczywiscie wykres dwufazowy z pięknym skokiem :/ także tragedia bo nigdy nie wiadomo o co kaman bez monitoringu.

    Ja niestety nie mam jak robic monitoringu bo jestem w UK na studiach, poza tym monitoring nie ma sensu bo on jest w Pl i i tak <3 kiedy sie uda - kiedy sie widzimy czyli raz na kilka tygodni.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 14 lutego 2017, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie pisze,ze masz sie udac na monitoring (w innych Twoich postac pisalam )pisze tylko ze nigdy nie ma sie pewnosci co do odbytej owulacji jezeli sie nie monitoruje cyklu. Zadne testy ani objawy typu sluz czy nawet temperatura jej nie potwierdzaja w 100 procentach. Zauwazylam w kilku innych postach,ze pytasz czy moglo sie udac -na to pytanie napewno nikt ci nie odpowie.Chcecie dziecko ale mieszkacie w innych krajach -czyli masz zamiar wrocic rozumiem?

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    Ja nie pisze,ze masz sie udac na monitoring (w innych Twoich postac pisalam )pisze tylko ze nigdy nie ma sie pewnosci co do odbytej owulacji jezeli sie nie monitoruje cyklu. Zadne testy ani objawy typu sluz czy nawet temperatura jej nie potwierdzaja w 100 procentach. Zauwazylam w kilku innych postach,ze pytasz czy moglo sie udac -na to pytanie napewno nikt ci nie odpowie.Chcecie dziecko ale mieszkacie w innych krajach -czyli masz zamiar wrocic rozumiem?
    Mieszkalismy razem ale moj musial wrocic do Pl na operacje. Chodzi o to ze jak sie uda to na nastepny rok przyjedzie do mnie jak nie to mu sie bardziej oplaca mieszkac w Pl.
    Poza tym nie pytam czy moglo sie udac tylko czy taki spadek wszytsko przekresla bo sama sie nie znam na tym, mysle ze kiedys ja bede mogla pomagac jak sie naucze cykli, temperatur, szyjek itp

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2017, 21:08

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie taki spadek niczego nie przekresla,alete schody nie sa dobrym zwiastunem.Myslalam,ze jednak troche sie na tym znasz bo doradzasz dziewczynom w sprawach temperatur; -)no ale skoro sie nie zasz to juz nie wiem.
    Pozdrawiam I powodzenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2017, 21:31

    panazuzanna lubi tę wiadomość

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 14 lutego 2017, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinucha87 wrote:
    No to nie taki spadek niczego nie przekresla,alete schody nie sa dobrym zwiastunem.Myslalam,ze jednak troche sie na tym znasz bo doradzasz dziewczynom w sprawach temperatur; -)no ale skoro sie nie zasz to juz nie wiem.
    Pozdrawiam I powodzenia.

    Doradzam z tym co wydaje mi sie ze juz wiem, jesli sie myle to nie mam nic przeciwko temu zeby ktos mnie poprawil, chetnie sie naucze jak najwiecej. To moj peirwzy cykl mierzenia badania itp w zyciu ;) Ucze sie wszystkiego z tej strony.

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • gabrika Koleżanka
    Postów: 62 10

    Wysłany: 15 lutego 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zerkniecie na mój wykres?

    Jak z tą owu jest? Według mnie wypada na 20 dc, a nie jak ovu pokazuje. Co sądzicie?

    https://ovufriend.pl/graph/f4e25f2ca8be5e83749b7fb5ff6dae65

    "Jeszcze będzie pięknie - mimo wszystko! Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie!" - Jan Paweł II
    Aniołek (*) 30.03.2017 9tc / Ciąża biochemiczna - Październik 2017
    f2w3dqk3oz249swl.png
  • Paulinucha87 Ekspertka
    Postów: 445 99

    Wysłany: 15 lutego 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabrika wrote:
    Dziewczyny, zerkniecie na mój wykres?

    Jak z tą owu jest? Według mnie wypada na 20 dc, a nie jak ovu pokazuje. Co sądzicie?

    https://ovufriend.pl/graph/f4e25f2ca8be5e83749b7fb5ff6dae65

    Tez mi sie wydaje,że 20dc była owu.Masz test pozytywny i dwa dni pózniej skok,śluz płodny tez pasuje,powodzenia :)

    gabrika, nadziejaaaaa lubią tę wiadomość

  • gabrika Koleżanka
    Postów: 62 10

    Wysłany: 15 lutego 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo :)

    "Jeszcze będzie pięknie - mimo wszystko! Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie!" - Jan Paweł II
    Aniołek (*) 30.03.2017 9tc / Ciąża biochemiczna - Październik 2017
    f2w3dqk3oz249swl.png
  • Nookie Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 19 lutego 2017, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mogłybyście zerknąć na mój wykres? Martwi mnie ta tendencja spadkowa. Z góry dziękuję :-)

    5f44c9199fbc127795ea8b9cc2dfe99e.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ