Forum Temperatury, wykresy, płodność jak odczytac dzien owulacji
Odpowiedz

jak odczytac dzien owulacji

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • fifi Przyjaciółka

Wysłany: 13 grudnia 2012, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jestem tutaj od paru dni i tak sie zastanawiam, jak ja mam odczytac z wykresu kiedy nastapila owulacja, czy moze któraś z was udostępnic mi swój wykres, w którym widać dzień owulacji :-) z góry dziękuje i pozdrawiam

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 grudnia 2012, 13:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fifi wejdz sobie na galerie i tam jest mase wykresów owulacyjnych możesz sobie je przejżeć i podsumować co i jak!!! powodzenia życzę!!

• fifi Przyjaciółka

Wysłany: 13 grudnia 2012, 15:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie dopiero zaczynam wiec wole się najpierw poradzić :-D

• nick nieaktualny

Wysłany: 13 grudnia 2012, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co fifi!!!;-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.