Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak to wygląda? - pierwszy cykl z termometrem
Odpowiedz

Jak to wygląda? - pierwszy cykl z termometrem

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jaoasia Debiutantka

Wysłany: 2 lutego 2015, 16:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chciałam poprosić o wsparcie w analizie mojego wykresu.
    Jest to mój pierwszy miesiąc z temp. I zastanawiam się czy można coś z wykresu zinterpretować.
    Pomiary rozpoczęłam, ponieważ gin. Powiedziała mi 14 dc (poprzedniego)że owulacji w cyklu już nie będzie i ze musiała być 2-3 dni wcześniej.
    Usg pod koniec cyklu pokazało ciałko żółte, więc stwierdziłam że poszukiwania owu czas zacząć.
    Ktoś coś podpowie?

161d3aea2ae7763659bdc20f0d270fa6.png
  • Jaoasia Debiutantka

Wysłany: 2 lutego 2015, 18:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się poprawiam, bo nie wstawiłam linka do wykresu:

https://ovufriend.pl/graph/4993ca0e94341a2526c7866f76520fce

• Kiniacz Ekspertka

Wysłany: 2 lutego 2015, 22:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 21:15

20140607580114.png

• Jaoasia Debiutantka

Wysłany: 3 lutego 2015, 07:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź :-)
    Pocieszające że wykres chociaz dobrze wygląda, bo moje nieustająco swędzące jajniki pod koniec cyklu wprowadzają mnie w stan permanentnego martwienia się. A na usg wyglądają ponoć tak bardzo ładnie.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego