X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak zaznaczać "serduszkowanie"?
Odpowiedz

Jak zaznaczać "serduszkowanie"?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zgagas Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 1 listopada 2013, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak zaznaczac czas współżycia. Jeśli np do zbliżenia doszło ok godz. 1-2 w nocy zaznaczacie już jako rano czy jeszcze wieczór?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2013, 22:29

    DASA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczór:)

    zgagas lubi tę wiadomość

  • zgagas Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 1 listopada 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam bo o 7 miałam już skok temperatury (nieznaczny) i nie wiem czy już za późno, czy może jeszcze się załapałam na owulację :)


    8e1f65ee2015a914d58200cab992f851.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2013, 22:59

    DASA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym zaznaczyła raczej rano w tej dacie w ktorej serduszkowanie wystapiło;)

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 6 listopada 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez bym zaznaczyła raczej rano z nową datą.

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę że jeśli miało coś wyjść to wyjdzie niezależnie od tego, kiedy zaznaczysz serduszko na wykresie ;)

    Jeśli Ci to pomoże zasnąć, to ponoć najczęściej owulacja występuje nocą.

    sponge, aga.just lubią tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uwazam, ze wspolzycie na OF jest bardzo niefortunne. Godzine 14 zaliczyc do rana czy do wieczora? A 15? Bo ja np nigdy nie wiem. Ratuje mnie to, ze ja serduszek typowo porannych nie mam, wiec jak mam na wykrese "rano" to wiem, ze chodzi o dzien, ale coz... Moze by zglosic sugestie do OF?

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest w ogóle tlumaczenie z anglojęzycznej wersji, gdzie jest AM lub PM. To zawsze jakaś wskazówka - po północy jest już AM. Jestem złośliwy stwór, ale faktem jest że sama niekiedy się nad tym zastanawiałam. Ale wiesz, oprócz osobistej statystyki to nie jest takie istotne ;)

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 11 kwietnia 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dołączam się do propozycji Inki żeby to zgłosić Modom, pod warunkiem że strona polska w ogóle może odbiegać od ang. bo nawet artykuły są tylko tłumaczone, nic ponad to.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Moim zdaniem powinno być jak na 28dni.
    Rano to 4-11
    w dzień 11-19
    wieczorem 19-4

    albo nawet zrobić tak zeby było rano , w dzień , po południu , wieczorem i w nocy wtedy było by jasne i wgl a nie takie dziadostwo :P

    wgl tam jest większy wybór
    i skzoda że nie ma tak ze kilka opcji można zaznaczyć :D


    Bylam na 28dni kilka lat, uwazam, ze strona rewelacyjna, ale kobieta zmienną jest i wylądowalam tutaj co chwilami mi bokiem wychodzi :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2014, 14:49

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • agnieszka1804 Koleżanka
    Postów: 31 7

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inka84 wrote:
    Tez uwazam, ze wspolzycie na OF jest bardzo niefortunne. Godzine 14 zaliczyc do rana czy do wieczora? A 15? Bo ja np nigdy nie wiem. Ratuje mnie to, ze ja serduszek typowo porannych nie mam, wiec jak mam na wykrese "rano" to wiem, ze chodzi o dzien, ale coz... Moze by zglosic sugestie do OF?

    Też sie z tym zgadzam, bo jednak popołudniu to dużo wcześniej niż wieczorem, i jest różnica co najmniej kilku godzin... Jak dla mnie, to powinno być rano, w południe, popołudniu, wieczorem, w nocy. Bo 19:00 czy 20:00 to logiczne, że wieczorem, ale potem możemy np. jeszcze raz o 2:00 w nocy, czyli 6 godzin później, więc też powinna być możliwość zaznaczenia.

    "Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."...
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 14 kwietnia 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Moim zdaniem powinno być jak na 28dni.
    Rano to 4-11
    w dzień 11-19
    wieczorem 19-4

    albo nawet zrobić tak zeby było rano , w dzień , po południu , wieczorem i w nocy wtedy było by jasne i wgl a nie takie dziadostwo :P

    wgl tam jest większy wybór
    i skzoda że nie ma tak ze kilka opcji można zaznaczyć :D

    zgadzam się :)

    mhsvh371pdpt408y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka ja kiedyś też do nich pisałam w innej sprawie...skoro można zgłosić sugestię to zgłosiłam..też napisali, ze wezmą po uwagę i póki co echo...
    Ja pisałam o porównywaniu wykresów, kiedyś byłam ktrótko na takiej stronce gdzie można było porównać swój wykrez z innymi np. z ciążowymi, z bezowulacyjnymi. Nie wiem czy to fajnnie czy nie, mnie się wydawało ciekawe, zwłaszcza jak się jest początkującym w sprawach temperatur i obserwacji to moze pomóc...ale nie o tym ten wątek.

    Też uważam, ze w sprawie określania współżycia, możliwości powinny być co najmniej 4: nad ranem, w dzień, wieczorem i w nocy. Dla nas to ważne, tym bardziej, ze już kilka razy słyszałam włąśnie to, ze owulka najczęściej (nie zawsze) występuje w nocy. Póki co ja stosuję system angielski :) AM i PM :) (od 24:00 do 12:00 i od 12:00 do 24:00)

    agnieszka1804 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślę, ze opcja "sugestii" jest tylko po to "żeby było fajnie" i niewiele z tym się dzieje, zeby nie powiedzieć - nic. To była angielska stronka FertilityFriend czy jakoś tak; ja tam trafiłam jak już tu wykupiłam abonament, i tam byłam tylko miesiąc, później żałowałam troszkę, ze tu ten abonament wykupiłam, bo mimo, ze mój angielski jest słaby i na forum nie mogłabym sie z nim poruszać, to jednak to porównywanie wykresów było wg. mnie fajną sprawą. Tutaj i tak dziewczyny oglądają przecież wykresy innych dziewczyn, porównują, ja sama tak czasem robię i gapię się w te kropki jak sroka w gnat :) A tam było tak, ze zazaczałaś opcję wykresów jakie chciałaś żeby Ci się pokazały, tak jak tu na OF, ale była opcja "porównaj" i wtedy wyskakiwały Ci dwa wykresy nałożone na siebie: Twój i ten wybrany :) Fajne to było.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ