X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jak zbadać owulację?
Odpowiedz

Jak zbadać owulację?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kobitki... Pomóżcie. Wykresy mam dwufazowe jeśli chodzi o temperaturę, zmieniłam ginekologa, jeden widział u mnie owulację ale nie pękał pęcherzyk a ten nowy stwierdza, że w ogóle owulacji nie ma i pęcherze są tylko policystyczne... A monitorigu nie ma sensu robić bo mam cukrzycę ;/ nie wiem co dalej...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 6610 6454

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś kiedyś powiedział, jedynym potwierdzeniem owulacji jest ciąża. To, ze Ovufriend wyznacza owulację, też nie znaczy, że do niej doszło. Mogły być pecherzyki, ale bez żadnego dominującego. Testy owulacyjne też nie mówią nam o tym, że owulacja była. Bo pęcherzyk mógł być dominujący, ale nie pękł, tylko się wchłonął. Może idź do ginekologa przed owulacją, zobacz czy masz dominujący pęcherzyk i idź kilka dni po owulacji, zobacz czy pęcherzyk pękł.

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Jak ktoś kiedyś powiedział, jedynym potwierdzeniem owulacji jest ciąża. To, ze Ovufriend wyznacza owulację, też nie znaczy, że do niej doszło. Mogły być pecherzyki, ale bez żadnego dominującego. Testy owulacyjne też nie mówią nam o tym, że owulacja była. Bo pęcherzyk mógł być dominujący, ale nie pękł, tylko się wchłonął. Może idź do ginekologa przed owulacją, zobacz czy masz dominujący pęcherzyk i idź kilka dni po owulacji, zobacz czy pęcherzyk pękł.

    Napisałam, że byłam u dwóch ginów a w of nie robię wykresów, w testy też nie wierzę... Problem polega na tym, że jeden mówi, że są a drugi, że w ogóle nic nie ma... A jeśli chodzi o wykres to mam na myśli to, że są dwie fazy temperatur, czy to cokolwiek znaczy? nie chodzi mi o samo wyznaczenie owu.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ