X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jaki śluz przed okresem gdy jest się w ciąży?
Odpowiedz

Jaki śluz przed okresem gdy jest się w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że każda kobieta ma inaczej ale może wy wiecie jaki jest śluz gdy jest się w ciąży. Ja miałam dni płodne juz a od przedwczoraj leje się ze mnie wodnisty biały śluz, bez wkładki się nie obejdzie.. Dni plodne zaczely mi sie 12 dc a dziś jest 22 dc i mam taki śluz... Może pomożecie?

    Dodam że podczas dni płodnych szyjkę miałam wysoko a teraz mam nisko..

    /proszę edytować posty, a nie wklejać jeden pod drugim

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 czerwca 2015, 10:22

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dniu okresu nie miałAm nic sucho ale kilka dni później już było dużo śluzu i tak jest cały czas zaczekaj do dnia miesiączki i zrób test ;)Powodzenia)

    Anna25
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka drobna uwaga do tytułu: to w końcu przed okresem, czy w ciąży? :O

    Emy lubi tę wiadomość

  • Emy Koleżanka
    Postów: 44 7

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem przed okresem i śluz mam kremowo-żółty. Zobaczymy czy to na okres,ciążę,czy jakaś infekcja.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ