Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Jaki śluz przed okresem gdy jest się w ciąży?
Odpowiedz

Jaki śluz przed okresem gdy jest się w ciąży?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 10 czerwca 2015, 19:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że każda kobieta ma inaczej ale może wy wiecie jaki jest śluz gdy jest się w ciąży. Ja miałam dni płodne juz a od przedwczoraj leje się ze mnie wodnisty biały śluz, bez wkładki się nie obejdzie.. Dni plodne zaczely mi sie 12 dc a dziś jest 22 dc i mam taki śluz... Może pomożecie?

Dodam że podczas dni płodnych szyjkę miałam wysoko a teraz mam nisko..

/proszę edytować posty, a nie wklejać jeden pod drugim

Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 czerwca 2015, 10:22

• Anna 23 Przyjaciółka

Wysłany: 11 czerwca 2015, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w dniu okresu nie miałAm nic sucho ale kilka dni później już było dużo śluzu i tak jest cały czas zaczekaj do dnia miesiączki i zrób test ;)Powodzenia)

Anna25
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 czerwca 2015, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka drobna uwaga do tytułu: to w końcu przed okresem, czy w ciąży? :O

Emy lubi tę wiadomość

• Emy Koleżanka

Wysłany: 18 czerwca 2015, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem przed okresem i śluz mam kremowo-żółty. Zobaczymy czy to na okres,ciążę,czy jakaś infekcja.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego