X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

jasnobrazowy sluz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • GreenDot Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, nie wiem czy sie nie powtarzam ale nie umiem znalezc podobnego tematu. Jestem w 9 dc i od kilku dni mam jasnobrazowy sluz. Zaczal sie 2 dni po @.Co to moze oznaczac? Dodam ze nie mam zadny innych objawow, moze jednynie bol w krzyzu ale to pewnie nie ma zwiazku..

  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak wyglądał pierwsze dwa dni? krwawienie było mocne? tak na prawdę można po @ plamić, ale najlepiej skonsultować to z lekarzem, winne mogą być hormony.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • GreenDot Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krwawienie bylo jak zawsze - 3 dni normalne (srednie) , 4ty dzien nic, 5ty lekkie krwawienie - wszystko jak co miesiac. No i potem juz taki sluz o zabarwieniu jasnobrazowym. Zupelnie inne niz typowe plamienie zwiazane z @. a jakie hormony moga miec na to wplyw?

  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przed owulacją no i też mam taki śluz

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ