X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów jestem nowa pomożecie? :)
Odpowiedz

jestem nowa pomożecie? :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • starajaca1 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 18 września 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możecie spojrzeć na moj wykres? okresy mam nieregularne i długie zaznaczyłam 45 bo sama niewiem ile bedzie trwał

  • starajaca1 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 18 września 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie moge się tu połapać :)

  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 18 września 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    starajaca a co chcesz wiedzieć? :)

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ