Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów karmienie piersia w nocy a temperatura?
Odpowiedz

karmienie piersia w nocy a temperatura?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Ani Debiutantka
  Postów: 7 2

  Wysłany: 13 października 2014, 09:28

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześc dziewczyny ;) zdaje sobie z tego sprawe,że wiekszośc z was jest w trakcie stara sie o dziecko,mam 14 msc córke chcemy by miała rodzeństwo w niezbyt dużym odstępie wiekowym dlatego zaleczeliśmy sie starać z mężem już 5 msc temu. Wciąż karmie piersią co prawda nie tak czesto w dzień ale za to w nocy zdaży sie 3x, obawiam sie ponieważ zdaży sie, że córka budzi sie o 5 lub 6 nad ranem żeby sobie "zjeść cycusia", czy powinnam o tej porze mierzyć temp w sensie o 5 rano nie tak jak do tej pory o 7;30 czy przez to jak zmieniam pozycje by dac jej lewa pierś moge mieć inny wynik temperatury??????

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego