X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kiedy brać luteine?
Odpowiedz

Kiedy brać luteine?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 12 listopada 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, lekarz zalecił mi brać luteinę podjęzykowo jedną dziennie w 16-26dc, nie robiłam badań progesteronu. Cykle mam 29dni,owulację mam w 15 dc nie potwierdzoną monitoringiem ale mam charakterystyczny ból owulacyjny i zawszę jest on 15dnia. Czy branie luteiny od 16 dc to nie za wcześnie? czytałam że bierze się ją 3 dni po owulacji a nie na następny dzień. Jeśli będę miała pozytywny test ciążowy to mam ją odstawić. Poradzicie coś? jak Wy ją bierzecie?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 14 listopada 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie za wczesnie to bedzie moj gin powiedzial tak zatem 16 dzien jest w porzadku bierz tak:-]

    74di4z17q2rryrdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ