X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów kiedy mogła być owulacja?
Odpowiedz

kiedy mogła być owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 14 listopada 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, OV 3 raz przesunął mi owulację już sama nie wiem co o tym myśleć... Mogłybyście spojrzeć na mój wykres ? Myślicie, że dobrze ją tym razem wyznaczył?

    Dodam, że cykle mam nie za za bardzo regularne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2014, 10:23

    zem3wn15az3szllg.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na moje oko niedobrze oznaczył, ja bym powiedziała, że była 2 dni później, czyli 8 listopada.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 14 listopada 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Jagoda też mi się wydaje, że powinno być zaznaczone 8 albo nawet 9 listopada... Pewnie jeszcze mi zmieni z 5 razy tą linię :/

    zem3wn15az3szllg.png
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widocznie OF jest rodzaju żeńskiego. A jak wiadomo, kobieta zmmienną jest :D

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 14 listopada 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze jeżeli faktycznie jest kobietą to możemy się spodziewać WSZYSTKIEGO ;)

    zem3wn15az3szllg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ