X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów kiedy ovu wg dwóch różnych testów-porównanie
Odpowiedz

kiedy ovu wg dwóch różnych testów-porównanie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 23 lipca 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:49

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 23 lipca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też myślę, że 15, choć nie ufam testom ovu. Lepiej mierzyć temp. i na tej podstawie prognostycznie wyznaczyć dni płodne. Jak są dobrze wyznaczone to przy odpowiednim współżyciu bez problemu trafia się w okolice ovu. A też gdzieś czytałam, że plemniki wcale tak szybko nie docierają.. i nawet powinny być wcześniej bo wtedy jest największa szansa. Precyzyjnie ovu wyznaczy tylko monitoring. Od dawna mierzysz temperaturę?

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2015, 23:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie to 14/15 natomiast testy moga tez pokazywac zblizajaca sie owulacje dlatego moze byc kilka dni nawet obydwu ciemnych kresek i trzeba sie posiłkowac tempka. Testy dobrze pokazuja wskazuja na 14 dc=15 d.c a tempka na 15 d.c wiec na 99% to 15 dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie to 14/15 natomiast testy moga tez pokazywac zblizajaca sie owulacje dlatego moze byc kilka dni nawet obydwu ciemnych kresek i trzeba sie posiłkowac tempka. Testy dobrze pokazuja wskazuja na 14 dc=15 d.c a tempka na 15 d.c wiec na 99% to 15 dc.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ