Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Odpowiedz

kiedy ta owulacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • black.devile Autorytet

Wysłany: 6 września 2015, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mówiłam negatywny :) nic tylko czekać na @. Może jutro kupie luteine na wywołanie

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 września 2015, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi bardzo ze negatyw :( ja mam to samo co miesiac :(dzisiaj sie wkurzyłam bo zawsze ladne wykresy a dzisiaj 3 ci dzien po owu tempka spadla z 36,8 do 36,5 nie wiem dlaczego ale sie wnerwiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja jak nie moglam czasem dostac @ lykalam nospe max :)i u mnie dzialało:)luteiny nie próbowałam.

• black.devile Autorytet

Wysłany: 7 września 2015, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam kupić luteine ale ona tylko na receptę :/ a do lekarza mam dopiero na październik.. Dzisiaj nawet nie mierzyłam temperatury bo co chwile się budzilam. Spróbuję ta nospe tak jak mówisz. A jak u Ciebie sytuacja? :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego