Odpowiedz

kiedy ta owulacja

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • black.devile Autorytet
  Postów: 309 115

  Wysłany: 6 września 2015, 11:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Tak jak mówiłam negatywny :) nic tylko czekać na @. Może jutro kupie luteine na wywołanie

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 6 września 2015, 15:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  przykro mi bardzo ze negatyw :( ja mam to samo co miesiac :(dzisiaj sie wkurzyłam bo zawsze ladne wykresy a dzisiaj 3 ci dzien po owu tempka spadla z 36,8 do 36,5 nie wiem dlaczego ale sie wnerwiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja jak nie moglam czasem dostac @ lykalam nospe max :)i u mnie dzialało:)luteiny nie próbowałam.

 • black.devile Autorytet
  Postów: 309 115

  Wysłany: 7 września 2015, 13:50

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Chciałam kupić luteine ale ona tylko na receptę :/ a do lekarza mam dopiero na październik.. Dzisiaj nawet nie mierzyłam temperatury bo co chwile się budzilam. Spróbuję ta nospe tak jak mówisz. A jak u Ciebie sytuacja? :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego