X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

kiedy ta owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 6 września 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mówiłam negatywny :) nic tylko czekać na @. Może jutro kupie luteine na wywołanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi bardzo ze negatyw :( ja mam to samo co miesiac :(dzisiaj sie wkurzyłam bo zawsze ladne wykresy a dzisiaj 3 ci dzien po owu tempka spadla z 36,8 do 36,5 nie wiem dlaczego ale sie wnerwiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja jak nie moglam czasem dostac @ lykalam nospe max :)i u mnie dzialało:)luteiny nie próbowałam.

  • black.devile Autorytet
    Postów: 309 115

    Wysłany: 7 września 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam kupić luteine ale ona tylko na receptę :/ a do lekarza mam dopiero na październik.. Dzisiaj nawet nie mierzyłam temperatury bo co chwile się budzilam. Spróbuję ta nospe tak jak mówisz. A jak u Ciebie sytuacja? :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ