Odpowiedz

kiedy ta owulacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • black.devile Autorytet

Wysłany: 6 września 2015, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak mówiłam negatywny :) nic tylko czekać na @. Może jutro kupie luteine na wywołanie

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 września 2015, 15:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi bardzo ze negatyw :( ja mam to samo co miesiac :(dzisiaj sie wkurzyłam bo zawsze ladne wykresy a dzisiaj 3 ci dzien po owu tempka spadla z 36,8 do 36,5 nie wiem dlaczego ale sie wnerwiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja jak nie moglam czasem dostac @ lykalam nospe max :)i u mnie dzialało:)luteiny nie próbowałam.

• black.devile Autorytet

Wysłany: 7 września 2015, 13:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam kupić luteine ale ona tylko na receptę :/ a do lekarza mam dopiero na październik.. Dzisiaj nawet nie mierzyłam temperatury bo co chwile się budzilam. Spróbuję ta nospe tak jak mówisz. A jak u Ciebie sytuacja? :)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ