Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kochane proszę wypowiedzcie się
Odpowiedz

Kochane proszę wypowiedzcie się

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • siasiula13 Koleżanka

Wysłany: 21 listopada 2014, 18:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może wy macie jakieś wytłumaczenie. Zmierzylam sobie właśnie tak z głupia temp i co. Temp mierzona pod pachą 36.5 2 pochwie 37.7. Ja wiem ze ta druga jest wyższa od pierwszej i to normalne. Ale aż tak? Nie jestem ani przeziębiona ani chora leków nie biorę nie piłam :-) Myślicie że to normalne? Proszę poradźcie coś.

• zaneta880 Znajoma

Wysłany: 22 listopada 2014, 11:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pochwie temp. jest wyzsza niz pod pacha ok 0.5 a czy byla jakas duza roznica czasowa miedzy mierzeniem temperatury pod pacha a w pochwie

zaneta880
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2014, 21:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że może tak być, ja mierzyłam w ustach i pod pachą kiedyś i też byłam zdziwiona różnicą. Nie pamiętam jaka była, ale duża. Wtedy to zrozumiałam, że naprawdę ma duże znaczenie gdzie się ją mierzy.

• JagodaP Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2014, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty się w ogóle nie zastanawiaj nad temperaturą pod pachą, mierz w pochwie codziennie i po stresie. To jest bardziej miarodajne.

YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego