Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kochane proszę wypowiedzcie się
Odpowiedz

Kochane proszę wypowiedzcie się

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • siasiula13 Koleżanka
  Postów: 33 10

  Wysłany: 21 listopada 2014, 18:22

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziewczyny może wy macie jakieś wytłumaczenie. Zmierzylam sobie właśnie tak z głupia temp i co. Temp mierzona pod pachą 36.5 2 pochwie 37.7. Ja wiem ze ta druga jest wyższa od pierwszej i to normalne. Ale aż tak? Nie jestem ani przeziębiona ani chora leków nie biorę nie piłam :-) Myślicie że to normalne? Proszę poradźcie coś.

 • zaneta880 Znajoma
  Postów: 22 0

  Wysłany: 22 listopada 2014, 11:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  W pochwie temp. jest wyzsza niz pod pacha ok 0.5 a czy byla jakas duza roznica czasowa miedzy mierzeniem temperatury pod pacha a w pochwie

  zaneta880
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 22 listopada 2014, 21:25

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Myślę, że może tak być, ja mierzyłam w ustach i pod pachą kiedyś i też byłam zdziwiona różnicą. Nie pamiętam jaka była, ale duża. Wtedy to zrozumiałam, że naprawdę ma duże znaczenie gdzie się ją mierzy.

 • JagodaP Autorytet
  Postów: 460 232

  Wysłany: 25 listopada 2014, 11:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ty się w ogóle nie zastanawiaj nad temperaturą pod pachą, mierz w pochwie codziennie i po stresie. To jest bardziej miarodajne.

  YCC3p2.png
  Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
  mLMjp2.png
  Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ