X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Kochane proszę wypowiedzcie się
Odpowiedz

Kochane proszę wypowiedzcie się

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • siasiula13 Koleżanka
    Postów: 33 10

    Wysłany: 21 listopada 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może wy macie jakieś wytłumaczenie. Zmierzylam sobie właśnie tak z głupia temp i co. Temp mierzona pod pachą 36.5 2 pochwie 37.7. Ja wiem ze ta druga jest wyższa od pierwszej i to normalne. Ale aż tak? Nie jestem ani przeziębiona ani chora leków nie biorę nie piłam :-) Myślicie że to normalne? Proszę poradźcie coś.

  • zaneta880 Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 22 listopada 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pochwie temp. jest wyzsza niz pod pacha ok 0.5 a czy byla jakas duza roznica czasowa miedzy mierzeniem temperatury pod pacha a w pochwie

    zaneta880
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że może tak być, ja mierzyłam w ustach i pod pachą kiedyś i też byłam zdziwiona różnicą. Nie pamiętam jaka była, ale duża. Wtedy to zrozumiałam, że naprawdę ma duże znaczenie gdzie się ją mierzy.

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty się w ogóle nie zastanawiaj nad temperaturą pod pachą, mierz w pochwie codziennie i po stresie. To jest bardziej miarodajne.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ