X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów kolejna zmiana terminu owu
Odpowiedz

kolejna zmiana terminu owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 14 marca 2014, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo proszę Was o pomoc. Ovu po raz trzeci w trakcie tego cyklu zmienił mi termin wystąpienia owulki. Co do pierwszej zmiany nie mam zarzutu. Jednak dzisiejsza zmiana z 14 dnia na 17 wydaje mi się być nieprawidłowa, tym bardziej, że przechodzę infekcję i jak sądzę ze względu na to tempka mi podskoczyła. Jeśli chodzi o 14 dzień cyklu- to ten termin wydaje mi się bardziej prawdopodobny, co potwierdzała temperatura, śluz, szyjka i jeszcze wcześniejsza statystyka- proszę wypowiedzcie się.

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu jest tylko programem, nie odczyta tego, że masz infekcję :D
    Przy infekcji i naturalnym wzroście temperatury, nie jest wskazane branie ich pod uwagę do wykresu, gdyż normalnym jest, że zaburzą obraz.

    48f411ed51.png
  • zlobk Koleżanka
    Postów: 47 7

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację, włączyłam ignorowanie kolejnej temperatury i termin owu został cofnięty. :)
    Pozdrawiam

    usg 12 tydz.
    f2w3pc0z6bl05v39.png
    om
    0d1ydqk3i1u9qvao.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.  

CZYTAJ WIĘCEJ