X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów kółka na wykresie-co oznaczają?
Odpowiedz

kółka na wykresie-co oznaczają?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • apolonia77 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 19 października 2013, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dlaczego jedne kółka na moim wykresie są pełne niebieskie a niektóre białe "puste" nie wpełnione kolorem niebieskim? ;) mam nadzieję, że jasno się wyraziłam ;)

    apolonia
  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 19 października 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puste kółka oznaczają temperatury ignorowane. Prawdopodobnie zmierzyłaś po 8.00 rano. Temperaturę powinno się mierzyć rano przed wstaniem z łóżka, najlepiej do 7.30.

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 19 października 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apolonia jesli godziny pomiaru sa inne niz poprzednio to beda kolka puste natomiast gdybys sie trzymala tej samej godz bylyby pełne :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • apolonia77 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 20 października 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny za odpowiedź, bo zachodziłam w głowę o co chodzi z tymi kółkami:)pozdrawiam

    apolonia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie są puste kółka a mierze temp. codziennie o godzinie 6 o co chodzi?? może dlatego że to mój pierwszy wykres?? a i mam ustaloną owulke wg dni cylku a nie temp czy no na poczatku normalne??

  • apolonia77 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 21 października 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też pierwszy wykres i ustawiłam godz.domyślną 6:00
    i jeśli nawet zmierzę pół godziny wczesniej lub później to kółka są pełne, a w dniach gdy zmierzyłam o 7:00 są puste

    apolonia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillenka wrote:
    Puste kółka oznaczają temperatury ignorowane.

    Puste kółka oznaczają tylko że tempka była mierzona poza godziną domyślną. Pomimo to program bierze pod uwagę te temperatury, a ignorowana jest wtedy gdy jest linia przerywana.

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze to nie istotne ale zastanawia mnie czemu dzisiaj kółko na moim wykresie temperatur jest puste choc mierzyłam temperature o tej samej godzinie co zwykle... ma ktos pomysł? :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dawałas ignoruj? :) moze przez przypadek gdzies Cis ie klikneło ;)?

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dalam, sprawdzalam kilka razy czy wszystko zaznaczylam dobrze :) juz i tak zaczelam nowy cykl ale interesuje mnie to dlaczego tak pokazalo :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ