X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów komu udało się zajść 3 dni przed owulką?
Odpowiedz

komu udało się zajść 3 dni przed owulką?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem czy rzeczywiste szanse na starania są rownież 3 dni przed owulką czy właściwie efekt zielonośći przynoszą próby dzień przed, w owu i dzien po owu. Jak myślicie? Z pewnością 3 dni przed są mniejsze szanse ale czy którejś z Was się udało?

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POdbijam pytanie :)
    Ja miałam sytuację że serduszkowanie było dwa dni przed owu (jestem na monitoringu więc jest pewność) ale niestety nic z tego nie wyszło.
    Pewnie dlatego że w całym cyklu tylko wtedy :)
    (ciche dni;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nitta32 wrote:
    Ciekawa jestem czy rzeczywiste szanse na starania są rownież 3 dni przed owulką czy właściwie efekt zielonośći przynoszą próby dzień przed, w owu i dzien po owu. Jak myślicie? Z pewnością 3 dni przed są mniejsze szanse ale czy którejś z Was się udało?
    Na górze jest galeria wykresów dajesz ciążowe i zaznaczasz 3 dni przed owulacją jednak niektórym się udaje.

  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oglądałam te wykresy. Rzeczywiście czasem się udaje. Ale w zajście 5 dni wcześniej lub nawet tydzień wcześniej chyba nigdy nie uwierzę. Niektórzy twierdzą, że to się też może zdarzyć(że w ich przypadku tak było) ale ja uważam, że to kwestia przesuniętej owulki. Jakie są Wasze zdania?

    zonaboba lubi tę wiadomość

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nitta32 Ekspertka
    Postów: 268 67

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Pewnie dlatego że w całym cyklu tylko wtedy :)


    Kiedyś czytałam częściej, że lepiej starać się co kilka dni(3-5) a teraz, że nawet lepiej codziennie. Ale rzeczywiście jednorazowa próba może nie przynieść efektu. Życzę sukcesu;-)

    zem3x1hpkw9psn8g.png
    18cs
    r904m5w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A możecie mi pomóc w kwestii dni płodnych?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy one występują parę dni po okresie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiek to zależy jak długi masz cykl do wyznaczenia dni płodnych mogą być pomocne testy owulacyjne, skrupulatne prowadzenie wykresu temperatur mierzone zawsze o tej samej porze po przebudzeniu a najlepszym wyznacznikiem jest usg czy tam monitoring

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje cykle trwają 26-28....przedostatni okres dostałam 24.02 potem 18.03 mam biały śluz już od przeszło tygodnia

  • agulka0629 Przyjaciółka
    Postów: 86 52

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się udało raz na 3 dni przed owulacją. Myślalam, że cykl stracony a tu prosze taka niespodzianka. Niestety ciąża trwała krótko ale jak najbardziej jest to możliwe!!!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ