X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów KTO MOZE MI PRZEANALIZOWAC WYKRES
Odpowiedz

KTO MOZE MI PRZEANALIZOWAC WYKRES

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 13 września 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIWNE ZE OWULACJI MI NIE WYLICZYLO?

    gzvgvd4ker03a2nl.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 19:41

    74di4z17q2rryrdy.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 13 września 2014, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    853801f118cbb3694390c0ecb8b6fa60.png

    74di4z17q2rryrdy.png
  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 13 września 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina masz za mało tempertur w wykresie, więc program nic nie zaznaczył. Żeby według temperatur wyznaczyć skok temperatury potrzebujesz 6 temperatur niższych i 3 wyższych.
    Widzę że mierzysz popołudniu, czy przed pomiarem masz zawsze min. godzinę biernego odpoczynku? Czy używasz termometru z 2 miejscami po przecinku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2014, 17:30

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 13 września 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapracowana jestem i pare pomiarow przegapilam, tak kiedy odpoczywam po pracy mierze, termometrem zwyklym z kreskami, nie elektronicznym, tzn ze musze jeszcze poczekac na wyznaczenie owulacji?ciekawe jak długo

    74di4z17q2rryrdy.png
  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 13 września 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może owulacja już była, trudno powiedzieć, of to tylko program i może Ci jej nie wyznaczyć przy takich danych. Zacznij może obserwować szyjkę i bardziej szczegółowo opisuj sobie śluz w notatkach.

    Ogólnie poleca się mierzenie z dokładnością do 0,05 stopnia, czyli albo termometrem owulacyjnym, takim z szeroką podziałką, albo elektronicznym z 2 miejscami po przecinku. Przy zwykłym termometrze to i pomiar poranny może być wątpliwy.
    Polecam stronę iner.pl znajdziesz trochę przydatnych informacji.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 14 września 2014, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki, uzupełnilam temp w przyblizeniu do poprzednich paru dni i wyszla mi owulka 7 wrzesnia, mozesz zerknac jeszcze raz, nadmienie ze od wtorku bralam antybiotyk duomox zapalenie krtani, czytajac poo internecie mysle ze jakas szansa jest mimo tego, nie mialam wyjscia bo choroba sie poglebiala.od 5 dni biore luteine wiec moze ona troche poziom progesteronu mi podciagnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2014, 07:33

    74di4z17q2rryrdy.png
  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 14 września 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zarówno sam antybiotyk jak i choroba w ogóle mogły podnieść temperaturę.
    Luteina też często podnosi temperaturę. Więc w tym cyklu już nie stwierdzisz czy owulacja była czy nie.

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 14 września 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owulka byla po stwierdzilam to tez na podstawie śluzu płodnego ktory wystepowal wlasnie w tym terminie, testuje za tydzien w poniedzialek, nie moge tracic nadziei...

    74di4z17q2rryrdy.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 20 września 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina30 wrote:
    DZIWNE ZE OWULACJI MI NIE WYLICZYLO?

    gzvgvd4ker03a2nl.png

    74di4z17q2rryrdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ