X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ktora temp na wykres
Odpowiedz

Ktora temp na wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    wstalam dzis o 5 i zmierzylam temp i teraz po spaniu 3 godz tez ktora dac na wykres bo roznica jest znaczna...

    36.60 -- 37.20

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • grandzia Debiutantka
    Postów: 13 9

    Wysłany: 28 kwietnia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperature mierzysz jeszcze w łóżku, zanim wstaniesz.
    Ja mierzę codziennie o 6, termometr mam przy łóżku. Niewiem o której godzinie wstajesz jeśli jest to 5 to wpisz tą pierwszą

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaNl wrote:
    Witajcie
    wstalam dzis o 5 i zmierzylam temp i teraz po spaniu 3 godz tez ktora dac na wykres bo roznica jest znaczna...

    36.60 -- 37.20


    Ja mam dokładnie ten sam problem, I nie mam pojęcia którą temp wpisywać na wykres :(

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • nejsi88 Koleżanka
    Postów: 81 5

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do tego problemu.Zazwyczaj mierzyłam temp o 7.Jednak córķa już od 6 się kręci i budzi,więc i ja mam lekki sen i wstaje podać jej herbatkę.Stwierdziłam,że w tym cyklu będę mierzyć o 5.30.Pojawił się jednak problem bo o 5.30 mam 36.-35.9.A o 7 36.3.Więc różnica jest znaczna biorąc pod uwagę,że mam spadki przedowulacyjne a potem skok o 0.3 stopnia.Jeden cykl pomierze o tej 5.30 i zobaczę.

    5 tydzień ciąży:)jeszcze nie poznałam,ale się zakochałam:)
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nejsi88 wrote:
    Dołączam się do tego problemu.Zazwyczaj mierzyłam temp o 7.Jednak córķa już od 6 się kręci i budzi,więc i ja mam lekki sen i wstaje podać jej herbatkę.Stwierdziłam,że w tym cyklu będę mierzyć o 5.30.Pojawił się jednak problem bo o 5.30 mam 36.-35.9.A o 7 36.3.Więc różnica jest znaczna biorąc pod uwagę,że mam spadki przedowulacyjne a potem skok o 0.3 stopnia.Jeden cykl pomierze o tej 5.30 i zobaczę.

    Temperatura po wstaniu z łózka czy o późniejszej porze zawsze będzie wyższa. Dlatego ważne jest mierzyć przed wstaniem. I dlatego jest ważne mierzyć w miarę możliwości o tej samej porze. To że zmieniłaś godzinę na wcześniejsza to dobrze skoro potem do córki wstajesz to już nie byłaby wiarygodna. Zobacz cały cykl mierząc o 5.30. Zobaczysz że będą wszystkie temperatury niższe od poprzednich cykli ale jak ma sie skok pojawić to sie pojawi ;) wiem co mówię bo sama mierze temperaturę o 4.30 jako stałej porze a czasem później z ciekawości np kolo 7 i zawsze jest różnica spora-to normalne.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Dopiero się tu zarejestrowałem ale trochę wcześniej czytałam. Staramy się z mężem o 2 dziecko już prawie 3 lata, od 7 miesięcy mierze temperaturę i w tym cyklu mam problem. Cały czas używałam 1 termometrutermometru, wg mnie 4 wykresy owulacyjne, 2 pod rząd bezowulacyjne, szło coś z nich wywnioskować. A teraz mam problem bo przed miesiączka temperatura spadła nieznacznie i na ogół po okresie była już na wyraźnie niższym poziomie a teraz ciągle wysoka jak w 2 fazie cyklu, zaczęłam używać jednocześnie 2 termometru i różnice temperatur są 0,3-0.5 stopnia, nowy pokazuje niższą temp. Co więcej blisko owulacji na starym temperatura zbliżyła się do temp. na nowym termometrze i po owulacji skończyła w górę, z kolei na nowym temp. jest nadal niska a jestem pewna że jestem po owulacji. Co więcej wczoraj kupiłam 3 termometr który pokazuje też niska temperaturę. I teraz nie wiem na które temp. mam patrzeć i e co wierzyć. Zapisuje pomiary z obydwoch termometrow. Co byście mi radziły, które wyniki bed a bardziej wiarygodne? Bo kiedyś jak mierzulam jednym i drugim to pomiary były identyczne.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ