Odpowiedz

Lady comp

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • OwaOrzeszkowa Autorytet

Wysłany: 13 kwietnia 2019, 22:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czy któraś używa może Lady compa lub innego komputerka cyklu? Ja mam LC od początku roku, może któraś z Was chce się podzielić swoimi doświadczeniami?:)

25.11.2019 pozytywny test:)
    26.11.2019 - Bhcg 87,88 ;)
    28.11.2019 - Bhcg 295,92 ;)
    03.12.2019 - Bhcg 2924,65 ;D
    12.12.2019 - 💓
    27.01.2020 - USG prenatalne, Orzeszek ma 7cm2mm;)
    26.02.2020 - synek😊 18cm "wzrostu", waga 200g ❤️
    24.04.2020- 34cm i 1kg wagi❤️
    0d1yhqvkh8q7wx0u.png
  • Eufooria Przyjaciółka

Wysłany: 15 kwietnia 2019, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mocno zastanawiam się nad lady comp baby. Szczególnie, że do końca kwietnia można zakupić na raty 0%. Jednak cena i tak trochę powala... Zastanawiam się czy faktycznie wart jest swojej ceny...

thgfskjotkl8dobq.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 kwietnia 2019, 07:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam od ponad 6ciu lat pearly tej samej firmy.
    Jako media antykoncepcji w moim przypadku sprawdzał się bez zarzutów, ponieważ zawsze wiedziałam kiedy miałam skok temperatury i odkąd pojawiało się zielone światło widzieliśmy, ze mogliśmy współżyć bez konsekwencji.

Obecnie przy staraniach korzystam dodatkowo z aplikacji flo na telefon, ale głównie obserwuje śluz i robię testy owulacyjne, a temperaturę mierze kontrolnie dla świetego spokoju :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 kwietnia 2019, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podsumowując, starając się, wysposazylabym się po prostu w dobry termometr i w aplikacje np flo, wychodzi taniej

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.