X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów miejsce mierzenia temperatury a różnica pomiarów
Odpowiedz

miejsce mierzenia temperatury a różnica pomiarów

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 28 marca 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    Zastanawia mnie taka sytuacja - mierzę sobie temperaturę w pochwie. Dzisiaj miałam 37 ale z ciekawości zmierzylam też pod językiem a tam 36.54...duża różnica. Miala kiedyś ktoras Was takie różnice e pomiarach?

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 28 marca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytałam że zawsze pod językiem jest niżej....

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Vuko Autorytet
    Postów: 2016 1196

    Wysłany: 28 marca 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, pod jezykiem zawsze nizsza i podobno ciezko zmierzyc prawidlowo pod ozorem

    0d1yflw1ktiwk49i.png
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 28 marca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem w ciąży i pod językiem spadła do 36,6 natomiast w pochwie 37,3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 15:19

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 28 marca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja porównywałam pomiary pod pachą i w pochwie, i zawsze mam dużą różnice, np teraz z ciekawości sprawdzilam i pod pachą mam 36,8 a w pochwie 37,4 :P Ale gdy mierze z samego rana to zawsze ta różnica jest stała między dwoma pomiarami, temperatury różnią się o 0,5 stopnia :-)

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mar to zależy od tego czy trzymałaś wcześniej w ustach makrelę ;*

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie nie ma dużej różnicy mierzyłam przed chwilką. pod językiem 37.2 a w pochwie 37.4 więc chyba u mnie to nie reguła :)

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ